Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor esetleg megnézitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor esetleg megnézitek az "exeitek" profilját valamelyik közösségi oldalon, és látjátok, hogy boldog kapcsolatban élnek az új partnerükkel akkor Ti nem szomorodtok el egy kicsit?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok ha lehet.

2012. máj. 3. 16:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen semlegesen viszonyulok ehhez, nem érdekel. Igaz ha jelenlegi barátnőmmel vége lenne és őt nézném hogy milyen boldog mással az kegyetlen lenne, de ilyen úgysem lesz reméljük :D
2012. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%

Miért nézném meg?:D

De a kérdésre felelve: nem. Szerintem nem zavarna


20/F

2012. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére az én exem van olyan tapintatos, hogy nem pakolássza ki a dolgot, vagy ha mégis, engem ezekről a képekről, posztokról letilt. Rosszul esne, biztosan, mindenkutána 3 év együtt élés után 2 nap alatt lecserélt egy másik lányra, akiről korábban még nekem mondogatta, hogy nekem milyen szimpatikus lenne :S
2012. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Dottorre ***** válasza:

Nem

25F

2012. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

nem

25N

2012. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Inkább örömmel tölt el hogy megszabadultam a rib@nctól, és nem az én pénzemet költi + nem kell hallgatnom a rinyálását.
2012. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Nekem mindig rosszul esett kicsit,pedig én hagytam el 7év után(bár bőven volt rá okom),nagy szerelem volt,talán még valahol ma is szeretem,pedig azóta az új páromtól megszületett a kislányom.De pont ma írt rám, hogy szarban vannak,költözik a barátnőjétől,nem-e talizunk....Eddig mindig azt mondta,milyen boldog és tökéletes minden stb., szóval hamar fordul néha a kocka.
2012. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
De, én minden egyes alkalommal felb@szom magam ha olyanról van szó, aki iránt éreztem valamit.... úgyhogy meg se nézem !!!!!
2012. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%

kicsit talán mindenkiben él az a naív vágy, hogy én voltam neki a legjobb dolog az életében, és utánam üljön egyedül örök életében, de engem nem igazán érdekel az exem. az egyik exemnek, akibe amúgy halálosan szerelmes voltam és ő dobott ki (mellesleg utólag rájöttem, hogy egy pszichopata állat volt), nemrég lett kapcsolata, és az első érzésem az volt, hogy szegény csaj:D, a másik meg az, h örülök, h lett barátnője és tényleg azt kívánom neki, hogy becsülje meg őt és találja meg a boldogságot:) ha lesznek képei, és látom, h boldog, max annyit érzek, h na, legalább valakivel valami jó történt.

egy másik exemet én dobtam ki, a kapcsolat végére kb meggyűlöltem, és nála annyit érzek, mikor látom a képeit az új csajával, hogy úristen, ennek hogy lehet barátnője és h mekkora balf*sz voltam, hogy összejöttem vele. kb ennyi.

2012. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
76%
engem nagyon zavart...amikor szakítottunk szerettük még egymást,a csajjal rá egy olyan 1,5hónapra jött össze...én rosszul fogadtam a helyzetet de utólag kiderült hogy azért volt vele hogy megmutassa nekem hogy túl van rajtam...ami persze nem volt igaz...1év eltelte után a legjobb barátok vagyunk :) 23
2012. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!