Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elsősorban lányok véleményére...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok véleményére vagyok kíváncsi, miért teszi ezt?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőmmel szakítottunk 26 hónap után. Ő szakított velem mert kb 1 hónapja költözködés volt és hát sok volt a dolgom elhanyagoltam (szerinte). Megmondta hogy már nem szeret, nem érez úgy irántam, szakítás után egy nappal azt mondta jól érezte magát, rá még egy napra hiányoztam neki. most így majdnem egy hét telt el és mondja hogy nem érez semmit irántam, hosszas beszélgetés után ott lyukadtunk ki hogy ad egy "esélyt" ami abban nyilvánul meg hogy kezdjünk mindent a legelejéről. Mielőtt még összejöttünk volna hogy hódítsam meg megint. Elsősorban a lányok véleményét kérném ha ti ezt mondanátok az exeteknek komolyan gondolnátok vagy csak nem akarnátok megbántani? És hogy mit várnátok el mit tegyen értetek a fiú/férfi?

2015. dec. 7. 12:39
 1/3 anonim válasza:
Figyelj ha ez a lány téged tényleg szeret akkor egy esélyt megér mind a ketten hibáztatok de ettől még újra kezdhetitek. Sok sikert hozzá. 14/L
2015. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát így nehéz. Én arra gondolnék a leírásból, hogy szeretitek egymást. De ő nem érezte igazán, nem fejezted ki, hogy mit érzel, nem törődtél vele. Ő elhanyagoltnak érezte magát. És inkább szakított. De szeret. És ha újra jobban törődnél vele, akkor szívesen lenne veled, mert téged szeret.
2015. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annak ellenére is hogy nyíltan mondta hogy nem szeret? Vagy csak dacból mondta volna? :/
2015. dec. 7. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!