Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, hogy 15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy 15 éves vagyok és még nem volt barátnőm? Ebben szeretném kérni a segítségeteket.

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék szerezni, ha nem vagyok kigyúrt, nincs nagyon pénzem, meg egy kicsit dagadt vagyok, meg nem jó a humor érzékem, de az öltözködésem jó,kék szemű vagyok, és a közlekedéshez értek (5 évig voltam gyermekvasutas).


15/F


2015. dec. 15. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Van még rengeteg időd. Vannak olyan lányok akiknem nem a pénz számít és nem akarnak külsőre tökéletes fiút. Nem vagyunk sokan ilyenek, de azért lehet találni.
2015. dec. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

a közlekedéshez értek, ezen most besz*rtam :D :D azzal nagyon jól lehet csajozni, modd el neki a menetrendet, meg mutasd meg hogy kell átállítani a váltót :D


hogy komoly legyen, semmiről se maradtál még le, nyugi, add magad, ismerkedj, a vasutat azért ne elsőnek dobd be :D

2015. dec. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb 6 éve gyakorizom, ugyanúgy álltam mint te, 15 évesen, nem is lett barátnőm egyhamar....

Most viszont olyan bnőm van, hogy nem is bánom azt a pár évet amíg senki se volt :) Fókuszálj más dolgokra, és ha jön egy olyan lány akiért nagyon érdemes küzdened akkor küzdj, de amúgy meg csak azért, hogy legyen nőd, nem érdemes összeszedni szerintem senkit se.

2015. dec. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Nem kell a többiek után menni. :)
2015. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miert,15 evesen kivel szeretnel jarni? Egy 13 eves kislannyal?
2015. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Teljesen normális hogy még nem volt barátnőd. 18 vagyok nekem se volt, de hidd el sokszor csak a baj van, legalábbis ilyen fiatalon, még éretlenek vagyunk. Én így véltem felfedezni a környezetemben. Az ember komolytalan még tizenévesen.
2015. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!