Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalás után, hogyan térjek...

Koplalás után, hogyan térjek vissza a normális étrendre úgy hogy ne hízzak vissza? Tudom buta voltam, és ezért kérem a segítségeteket!

Figyelt kérdés
A koplalás annyiból állt hogy kb egyszer ettem egy nap és sikerült is fogynom. Most már beláttam hogy hülye voltam de nem tudom hogy mit csináljak. Ha normálisan eszem és futok mellette akkor megtudom tartani a koplalással elért súlyomat?

2013. jún. 26. 08:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ha elkezdesz zabálni-sokkal többet enni mint eddig-akkor megint megfogsz hízni,

-tehát ,csak kicsit emeld az adagodat ,

2013. jún. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem állnék vissza egyik napról a másikra a normál kajálásra, ha már ilyen csacsiságot csináltál, csak fokozatosan!!!

- egyél napjában 3x, de igen-igen keveset, és főleg ne zsíros, nehéz kajákat. Inkább legyen ez (legalábbis a most pluszban berakott étkezések során) könnyű, zöldség-gyümölcs, esetleg párolva. Sovány hús párolva. De kizárólag csak néhány falat


Fokozatosan bővítheted, hogy főtt krumpli vajjal, tejföllel könnyű habosra kavarva, főtt tojással, húslevesben főtt zöldséggel, májjal, csirke-hússal.

Ebből lehet tovább, hogy a hagymás törtkrumpli, ha már azt is gond nélkül "beveszi a gyomrod", akkor jöhet egy kicsit komolyabb, pl. kevés zsírral (Kolbász NÉLKÜL!) paprikás-krumpli, és hasonlók.


Ha most hirtelen visszaállsz, megterheled a gyomrodat, igen komoly problémákat okozhatsz vele, nemcsak az emésztés (=epe, stb.), hanem gyomorfájás, anyagcsere zavarok stb. jöhet elő, ha hirtelen visszaváltasz!

2013. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget! De ha normálisan eszek és mellette futok(koplalás közben nem sportoltam) akkor is hízok?
2013. jún. 26. 08:56
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Futás. 'Nevetséges' mozgás, ne gondold hogy ez megváltja a világot.


Maradj szénhidrátszegény. Így valószínű hogy a legkevesebbet híznád.

2013. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Miért nevetséges? Nem gondoltam azt hogy megváltoztatja a világot. DE ha elkezdek újra normálisan enni akkor futással le tudom dolgozni,így nem hízok vissza.Erre gondoltam pl.Ez lehetséges lenne?
2013. jún. 26. 09:36
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha a koplalás miatt lelassult az anyagcseréd, akkor már mindegy, hogy milyen ütemben állsz vissza, a zsírra hízás elkerülhetetlen.

Ha fel akarod gyorsítani az anyagcserédet, akkor legjobb ha erőedzésbe kezdel. Nem kell feltétlenül súlyzós edzésre gondolni: fekvőtámasz, kitörés, guggolás, plank, lábemelés tökéletes, a lényeg, hogy tényleg intenzív legyen. A futást és a többi aerob edzést felejtsd el egy darabig. Ehhez persze enni is kell rendesen.

Amúgy a napi egyszer evés nem feltétlenül hülyeség! Csak nem szabad hetekig csinálni vagy csak hetente 2-3-szor.

2013. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az-az intenzív sportból mennyit naponta? Lehet értetlennek tűnök,de rohadtul kétségbe vagyok esve. Komolyan mit csináljak hogy ne hízzak,de ne koplaljak? Tényleg rettentő hálás lennék a normális válaszokért.
2013. jún. 26. 09:57
 8/15 anonim ***** válasza:
30-40 perc naponta elég, ha tényleg intenzív, és csak minden második nap. Ha jól csinálod úgyis izomlázad lesz másnapra.
2013. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

étkezésben tudsz segíteni?

2013. jún. 26. 10:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a paleot tudom ajánlani. Rengeteg információ van róla a neten, ezzel nem lehet melléfogni.
2013. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!