Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lefeküdjek vele? Vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele? Vagy csak kihasználna?

Figyelt kérdés
Én 15 vagyok, a barátom 21. Két hónapja vagyunk együtt, és ő már le szeretne feküdni, de én nem tudom mert még szűz vagyok és nem akarom hogy csak a szexre kelljek neki. Eddig volt már több barátnője is de minddel szakított, nekem meg azt mondogatja hogy nem fog.
2015. dec. 16. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
csak szexet akar. ne hidd el a dumáját. különben is gáz, hogy 21 évesen 15 évesekre bukik.
2015. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Adam_Hack ***** válasza:
100%
Hazug disznó. Téged is csak kihasználna, ez tuti biztos. Várasd még sokáig, ha kibírja akkor talán szorult belé némi komolyság, de érdekel, mit gondolok? Azt, hogy egy kis suttyó, hova akarna komoly kapcsolatot, gondolkodj már!
2015. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű , a tag egy éretlen tróger , a korosztályánál nem jut sikerhez . Te se az ő erőltetésére hallgass , csak arra amit helyesnek tartasz .
2015. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

16-ot azért megvárhatnátok.


Ha meg nem akar várni, hát nem neked való.

2015. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is várjatok még.

Ha a barátod erre képtelen, akkor nem hozzád való.

2015. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első mondatot olvastam el és abból megmondom, hogy NE! 15 évesen ne akarjál már koitálni, mert kifutok a világból!! Majd, ha te is 21 leszel, akkor oké! De addig ne!
2015. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor voltál ööööm...buta......,mikor összejöttél vele. Lol, mire számítottál?
2015. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!