Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyha egy lány akinek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy lány akinek van barátja bevallotta a napokban hogy többet érez irántam, tényleg lelki társ szinten vagyunk, de nem hagyja ott a barátját. Hiányzik és kerül, nem akarja meg beszélni a dolgokat miért? 21/f

Figyelt kérdés
Azt is tudja hogy én imádom oda is vagyok érte, de az se lenne baj ha csak barátok maradnánk, mert én nem akarom őt elveszíteni.. de nem akar már velem lenni.. legalábbis ezt mutatja.. és mind ez egyik napról a másikra. Mindíg mondogatta hogy elhagyj a barátját meg csak megszokás az egész, hogy nem tud kilépni, bevallja az érzéseit erre elkezd kerülni meg megmondja hogy nem bírja őt elengedni.. Hiányzik, kerül. Mit tegyek?

2015. dec. 17. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
a barátjával akar lenni,sajnos nem nagyon tudsz ezellen tenni már.El kell őt engedned
2015. dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Istenem.... sz*r az egész.. hogyan csináljam ha osztálytársam és mindennap látom... lelki zakkant roncs vagyok....
2015. dec. 18. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is osztálytársam az exem....4.es vagyok most...4 évig kibirtam,neked is sikerülni fog.1-2 év rázós lessz.Kerülni fogjátok 1mást utána majd megtörik a jég.
2015. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hurrá
2015. dec. 18. 17:20
 5/5 anonim válasza:

Nekem is pont ugyanígy van...

Én lényegesen fiatalabb vagyok mint te..de pont ez..

Szerintem várj...Tartsd vele a kapcsolatot úgy mint eddig és ne hagyd ott őt... Ha tényleg többet érez akkor téged választ..Ha kitartóan csinálod akkor meg pláne.

2016. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!