Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy kozeli fiu baratommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kozeli fiu baratommal (oszt. Tars) jartam, es azt mondta, hogy ne keressem! Szakitottunk, viszont vannak meg fura dolgok! Mit tegyek? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

Egyik osztalytarsammal jartunk, ugyanis radobbentem ara, hogy beleszerettem. Amugy a legjobb barataim koze tartozott. Elmondtuk szemelyesen is a masiknak, hogy tetszik nekunk. Jartunk nehany hetig, teljesen jol elvoltunk, aztan nyaron kaptam tole egy uzenetet, hogy haggyam ot beken, meg ne keressem... Nem is valaszoltam egy ideig, annyira szarul esett. Aztan megelegelte vagy nem tudom, de megirta, hogy jo akkor mindennek vege. Ezek utan nyaron csak o jart a fejemben, nagyon hianyzott, nem egyszer benne volt az almomban. Az egyik almomban pl csokoloztunk. Es elkezdodott a suli, mar nem is beszelunk, pedig regen egesz nap dumaltunk, hulyultunk, most semmi. De nehanyszor ujra olyan volt velem, mint regen. Pl ha nem voltak fiuk a kozelben. Amugy pedig semmi :(

Tudnatok nekem valamilyen tanacsot adni, hogy megis mit tegyek? Vagy hogy o mit gondolhat?! Esetleg tapasztalatot, velemenyt mondjatok! Elore is koszi!



2015. okt. 4. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ennek semmi értelme nincs. Ötleted sincs miért rágott be?
2015. okt. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen ez így totál értelmetle...szerintem hívd fel telefonon vagy Menj el hozzá és beszéljétek meg:);)
2015. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedces elozo ket kommentelo!

Erosen ketlem, hogy beragott volna ram, minden jol ment koztunk, szerettuk egymast, es egyszer azt mondta, hogy haggyam ot beken, merthogy "talalt valaki mast", de en ezt kibeszeltem az egyik legjobb baratnommel, es o azt mondta, hogy teljesseggel lehetetlen... Szoval fogalmam sincs, miert szakitott velem, egyszer irta is, hogy megbocsajtok-e, de arra sem valaszoltam, csak 2 nap utan. Es most, hogy suli van, mar nem torodik velem, ugy, mint 4 honappal ezelott. Csak nagyon ritkan :'(

2015. okt. 4. 16:41
 4/4 Noren1989 ***** válasza:
Akkor nyilván talált valaki mást, ha 1x azt mondta...
2015. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!