Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálnátok ha miattatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha miattatok halna meg a szerelmetek?

Figyelt kérdés
Ha pl.: elűtné a kocsi és ti vissza tudnátok rántani, de lefagytok a látványtól, és mozdulni se birtok és meghalna akkor mit csinálnátok?

2015. dec. 18. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
hát először is hamarabb ugranék ki a kocsi elé, csak hogy mellette legyek a sz*rban még sokkal a fejemben is, hogy vele haljak meg, mint hogy csak ott álljak mint egy hímvessző..
2015. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy ha miattam halna meg valószínűleg kevés ember lenne aki vissza merne fogni az őrültségeimtől. Pár év múlva gondolom feldolgoznám, de nagyon nem mernék ismerkedni a lányokkal, mivel olyan paranoiás lennék, hogy mindenki akihez kötődök azt gondolnám, hogy valszeg őket is kinyírom. Ha véletlenül sikerülne becsajoznom újra, akkor meg valószínűleg annyira félteném mindentől és mindenkitől, hogy az már a kapcsolat rovására mehet.. Ilyenkor talán-talán egy pszichológus tudna segíteni, szóval elmennék 1-hez.. Valószínűleg úgy 35-40 éves koromra találnék egy nőt, akivel le tudnám élni az életem, és minden sz*rt feldolgoznék a múltamból. Szóval valami ilyesmi lenne.. Viszont a gyerekeimet is nagyon félteném utána, főleg a fiamat a lányoktól..


Az biztos, hogy ilyen dolgokon nagyon nehéz túllépni, viszont nem lehetetlen!

2015. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként valószínűleg vissza tudnám rántani, mivel voltam már elégszer sokkban, szóval nekem az már majdnem természetes állapot.
2015. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!