Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha a szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a szerelmetek elutazna külföldre?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

de jókor jött a kérdésed

én épp erre készülök :(

a mi kapcsolatunk szerintem kibírná azt az időt távkapcsban

a barátom valószínűleg szomorú lenne de most muszáj lesz kint munkát vállalnom pár hónapra :(

2011. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Vele mennék, ha nem zavarnám. Nem mehetnék akkor meg ennyi.
2011. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 napietus ***** válasza:
90%

az én férjem töbször volt külföldön néhény hónapra, a Közel-Keleten és Kanadában is. mit csináltam volna? az élet nem állt meg, dolgoztam, tanultam, éltem az életem, és vártam, mikor jön haza :)


29/N

2011. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
hm nekem a szerelmem külföldön ÉL ! először nehéz volt elválni tőle, sírtam, szakítottam vele, kétségbeesetten próbáltam magamnak pasit keresni de semmi.. majd rájöttem hogy ő még mindig engem akar és hogy túléli a kapcsolatunk. még most is tart. az egész nyarat barcelonában fogom tölteni vele.. már alig várom !
2011. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi időre? Ha hosszabb időre mint 2 hét, valószínűleg bőgnék egy hétig, hogy nem bírom nélküle(persze úgy,hogy ő ezt ne lássa, mert nem szeretném érzelmileg zsarolni). hagynám, hogy elutazzon és várnék rá,amíg vissza nem jön.. közben pedig piszkosul szenvednék.. Annyira szeretem, hogy képtelen lennék nélküle élni..
2011. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de sajnos nem tudom mennyi időre megy. Az a baj, hogy nem is járok vele csak egyszerűen szeretem. Minden esetre tartani fogom vele a kapcsolatot. :):)
2011. máj. 10. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!