Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit csinálnátok, ha a...

Lányok, mit csinálnátok, ha a szerelmetek csakis arra gerjedne, hogy mással csaljátok? Nem csak velem, minden barátnőjével így élt eddig.

Figyelt kérdés
Ha aktus közben részletezni kellene neki, a (kitalált) megcsalás részleteit, különben nem tudna elélvezni. Kérlek ne írjátok, hogy kamu, mert ez a szomorú igazság. Egy teljesen hétköznapi, elkeseredett nő vagyok. Ez a dolog csak hónapok múlva derült ki róla, mikor már régen beleszerettem:(
2011. febr. 23. 23:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%

Szóval nem kell megcsalnod,csak kitalált történeteket mondani?

Engem nem zavarna ha szeretném.:)

Annyi embernek van fura szokása ez manapság már nem ciki.:)

2011. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
Na és??
2011. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
hmm.. elég beteg:D hát találj ki egy sztorit arról,hogy az apjával csalod, meg hogy beszáll az anyja is...(ha már nem él(nek) akkor bocsánat a hülye poénért) meg a fél rokonság.. :D lehet leáll róla. Ha erre is izgul,akkor megszoksz vagy megszöksz. Ha ennél nincs durvább dilije, akkor sztem nem gáz:)
2011. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%
lehet foglalkoztatja az ,hogy milyen lehetne akár 3-asba például.úgy hogy egy férfit vonnátok be.lehet csak addig tartana ez nála. am meg szerintem semmi rossz sincsen vele de egy idő után elveheti szerintem a szex élvezetét tőled ha mindig járni kell a szádnak közbe ugyan arról.. nem?
2011. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

utolsó ez jó:DDDDDD

én nemtudnék kitalálni sztorit. de tényleg lehet ha beveted apját, tesóját akárkijét akkor leáll.

2011. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
utolsó előtti na.
2011. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%
Addig a pár hónapig hogy élvezett el, amig bele nem szerettél? Nehogy már!! Egyébként tényleg elég beteges.
2011. febr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem van abban valami, hogy a parodat a 3-as gondolata foglalkoztatja, amig ilyen. Mint minden massal is, ha neked igy nem tetszik, akkor meg kell vele beszelned!
2011. febr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
42%
Szia. Sajnálom, hogy ez neked így rossz, de én megértem a párod. Nem kell az orgazmushoz, de felizgat, ha a férjemet azzal húzom, hogy kitalált sztorit mesélek arról, hogy csalom meg, vagy ha arra gondolok, hogy beszállna pár barátja. :)
2011. febr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%

Az Én véleményem az,hogy ez az ember nem szeret Téged!

Mert aki szereti a párját,az nem bírja elviselni még megcsalás gondolatát sem,nem hogy még azt hallja is,hogy a párja,mit,hogyan,kivel,mit csinált.Nekem nagyon fájna ha a párom elmesélné,hogyan csalt meg,Én nem bírnám végig hallgatni,az biztos!

2011. febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!