Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy fiút de ő állítól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.i.Orsolyaa kérdése:

Szeretek egy fiút de ő állítólag a legjobb barátnőmet szereti és a barátnőm is szereti őt de még nem mondták el egymásnak! Féltékenyvagyok. Mit tegyek hogy belém szeressen? 😭😭

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek osztálytársa és a barátnőm is szereti azt a fiút de én teljesen belevagyok esve

abba a fiúba és a barátnőm mindog ott van vele és nagyon rosszul esik.Mellesleg az a fiú nem ismer szerintem. És légyszí ne irjatok ilyeneket hogy esélytelen stb. Sokszor nézünk egymásra sokáig. És a barátaival jóba vagyok . és ha szerintetek nincs eséjem légyszi ne irjatok inkább mert rosszul esne. Koszi a válaszokat előre is!Nagyon szeretem!

💔😭😭😭☺


2015. dec. 18. 18:04
 1/5 anonim válasza:
Probálj meg beszélni vele lehetöleg mikor ketten vagytok.Sok sikert!
2015. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Műsorszünet van a minimaxon?
2015. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esély az mindig van:D Próbálkozz megismerkedni vele a kapcsolataid által, hívd fel magadra a figyelmét. Viszont ne kezdeményezz, és ne is hajts rá túlzottan, mert az egy idő után zavaró lehet. Próbálj mindig pozitív, mosolygós lenni amikor a közelében vagy(vagy pedig a társaságában), ez nagyon segíthet.(de ha nagyon nem megy ne erőltesd, mert ez is a visszájára sülhet el.) Ha már ismeritek egymást, akkor esetleg amolyan mini ego-erősítők, tehát kis elismerések a srác olyan területein, amikre büszke, szintén csodákra lehet képes.:) Légy pozitív, és éreztesd vele, hogy fontos ember.
2015. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
oh 20/F
2015. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat❤😘! De az nagyon rossz hogy a barátnőm szereti és állítólag a fiú is szereti a barátnőmet bár nem tudom hogy igaz-e
2015. dec. 18. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!