Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Allitolag eddig en vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allitolag eddig en vagyok a legjobb az agyban?

Figyelt kérdés

A baratnom (20) tobb mint egy eve vagyunk egyutt.

Folyton maszik ram. Hogy legyen valami.

Azt mondja velem tokeletes a sex. Edddig velem a legjobb stb....


Az exevel utalt sexelni kerulte a sexet stb azt mondja.... H foleg az utobbi idoben mar volt h havonta csak 1x csibalta marmint a vegen... Mielott szetmentek volna.



Egyik regi ismerose rairt h igaz e h ninfomanias.. Meg h nagyon tehetseges az agyban mert az exe meselte neki..stb..



Mennyire mondhat igazat? Nekem a baratnom h velem a legjobb



2015. júl. 22. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
ahaaammm, naa éss,, hány centi a farkad?
2015. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést, most fényezni akarod magad, vagy mi?


Amúgy visszakérdezve: szerinted hány nő mondja az épp aktuális párjának, hogy nem ő a legjobb az ágyban (vagy hogy volt már jobb is)?

2015. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy jo vagy az ágyban,de lehet hogy még nem volt rendesen megbaxva.és ezért istenit téged.tudod a vakok között a félszemü a király:)
2015. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most azt akarod.megtudni hogy.mindenkinek ezt mondja e mert szeximado? Mert a nimfo az aki sose tudja elvezni a szexet azert hajszolja hatha vegre de megse
2015. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A farkam 22 de az nem lenyeg.

A kerdesem h csak ug . Mondja vagy lehet benne igazsag?

2015. júl. 22. 21:42
 6/7 electroman75 ***** válasza:
Ha a szexuális kultúrád is olyan szinten van mint az írásod, akkor erős kétségeim támadnak az állításoddal kapcsolatban.
2015. júl. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól látják, az öntudatra ébredt google translatet láthatjuk párkeresés közben. Van még mit fejleszteni a társkeresési algoritmuson, de elsőre tűrhető az eredményünk. Köszönjük a részvételt az előpróbán!
2015. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!