Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba! Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés
Na szóval.Van egy fiú legjobb barátom.Ovi óta ismerem,azóta vagyunk jóban.A szüleink is jóban vannak.Együtt jártunk suliba 8 évig.Már évek óta szerelmes vagyok belé.4-ikbe elmondtam neki,de ö csak kiröhögött.De azóta is jóban vagyunk és én azóta is szeretem.A növére mondta,hogy tetszettem neki(ez kb 2 éve volt),de ö semmi jelét nem mutatta.Fél éve elköltöztünk,úgyhogy már nem vagyunk osztálytársak.Te tartsuk a kapcsolatot,fb-on csetelünk,stb.Szeptember óta nem láttam,de jövöhéten megyek haza és a szünetet otthol töltöm,úgyhogy találkpzni fogunk.Szerintetek elmondjam neki,hogy szeretem,vagy hallgassak?Nem akarom elszúrni a barátságunkat...Amúgy én 14 vagyok,ö 15.(Évvesztes)

2015. dec. 19. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki! Semmi értelme. Túl fiatalok vagytok, idővel elmúlik, valamint a távolság is nagy akkor, ahogy értettem, tehát hagyjad. Majd jön más.
2015. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia szerintem el mondhatod neki ha igazán jo a barátságotok nem fog ez miat tonkre menni. Voltam hasonlo helyzetben én elmondtam meg beszeltuk hogy ez nem megy aztan ugy an ugy baratkoztuk mondjum azota el koltoztunk mi is es a távolság miat el tavolodtunk nagyon ritkan beszélünk már.

Visszont ha tetszel neki és lessz valami kapcsolat akkor nehéz lessz a távolság miatt nem tudom mennyire messzire koltoztetek milyen sűrűn jártok vissza

18/F

2015. dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!