Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha egy olyan lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy olyan lány akinek van barátja de, csak meg szokásból van együtt vele, de nagyon szeret engem is, de most elkezdett kerülni csak egyik napról a másikra. Miért? 20/f

Figyelt kérdés
Osztály társam a lány. Barátoknak indultunk aztán mind a ketten túlmentünk kicsit a dolgokon, de olyan hogy csók vagy több sosem volt, csak kézfogás simogatás, mindenki azt hiszi hogy együtt vagyunk ilyenek. Mentek csak jól a dolgok minden, aztán egyik napról a másikra csak elkezdett engem kerülni de mellette ülök... és mindig mással beszélget nem figyel rám, és ha azt mondom miért vagy ilyen fura, azt mondja nem az, és kitalál mindig valamit hogy én miért vagyok rossz... az utóbbi időben, már csak alig találkoztak a barátjával. Megijedtem hogy elvesztem mert máshogy kezdett el viselkedni, bevallottam hogy én nem birom magamban tartani de többet érzek, de mind ketten tudtuk ezt magunkban... aztán eltelt pár nap és bevallotta hogy ő is többet érez. Meg akartam vele beszélni a dolgokat, de azt mondta hogy nem tudna már úgy rám nézni mint régen ezek után. Félek hogy elveszítem... pedig csak annyit akartam hogy legyünk barátok.. de azt mondta nem megy neki.. nem tudja elengedni a barátját.. de mégis szeretem.. ilyenkor mit lehet tenni? mi megy végig a fejében?

2015. dec. 19. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
máááár lehet van egy harmadik.
2015. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
harmadik??
2015. dec. 19. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
ht rajtad meg a jelenlegi barátján kívűl..
2015. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért ezt nem gondolnám hogy ez miatt...
2015. dec. 19. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy bűntudata van, hogy veled kavar, mikor van barátja.


Azt fogja választani, akihez több szál fűzi, aki dominánsabb szerepet játszik az életében.

Ha képes vagy valamilyen szinten megmaradni az életében, akkor csak idő kérdése, hogy mikor pártol át. Mert ha már egy csajt érdekel egy csávó, ha van barátja, akk biztos van vmi gáz a kapcsolatával.


Szerintem kitartóan maradj meg mellette, hogy ne felejtsen el és csak idő kérdése.

2015. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kis Erzsike válasza:

Tegnap meghámozatlanul dobtam ki az almaretket az ablakon.😌

De nem számoltam azzal, hogy a frogkrémlepedék káros az ádámcsutka bendőjére😌 Máig ezt próbálom megemészteni😌

2015. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amitől keveset találkozik a barátjával attól még szeretheti. A lányoknak nehezebb vagyis tapasztalataim szerint nem megy a barátságból szerelem téma. Olyan dolgokat tudhatsz róla amit mondjuk a pasijának nem mondana el soha, ezért van rá esély hogy csak mégjobban elhidegültök egymástól. És nem azért mert nem vagy fontos neki vagy mert nem szeret csak egyszerűen azért mert barátok vagytok. 20/L
2015. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!