Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti tartjátok a kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quasar07 kérdése:

Fiúk! Ti tartjátok a kapcsolatot az exetekkel, jóban vagytok, lógtok még együtt?

Figyelt kérdés
Azt mondják akik szakítás után jóban vannak azok vagy sosem szerették egymást, vagy még mindig szeretik. Nálatok melyik igaz?

2015. szept. 21. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Igaz én nem fiú vagyok, de nálunk a exemnél nagyon jó a kapcsolatunk. Nagyon sok mindent csinalunk együtt és ha valami van a másikkal megosztjuk egymássak. Bízunk egymásban. Mielőtt jártunk volna nem ismertük egymást szoval az első kilőve és a második is az én szemszögemből.

2015. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Néha dugunk.
2015. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátként váltunk el . Kerestük egymást szakítás után kb 2 hétig , azóta csak köszönünk egymásnak és ennyi.


18/f 17/l

2015. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Igen,nagyon személyes kapcsolatunk van,legjobb barátom,és neki is én. Mindent elmondhatunk egymásnak,és el is mondunk. Maximális a bizalom,0 féltékenység,mindkettőnknek van párkapcsolata.

18F és 17L

2015. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Egyik barátnőm megcsalt, vele nem beszéltem azóta sem. Második barátnőmmel jó kapcsolatom van a szakítás óta is, szoktunk beszélgetni, barátok vagyunk. Szerintem ha nem megcsalás okozza a szétmenést akkor nem kötelező rosszban lenni.
2015. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!