Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetséges megtenni...

Hogyan lehetséges megtenni azt, hogy ne legyek nő?

Figyelt kérdés

Nem akarok nemet váltani. Hanem szeretném azt elérni, hogy ne legyek nő. Gyűlölöm magamban a nőt, teljesen tönkretett az engem, hogy nő vagyok. Ember akarok lenni, teljes értékű ember már úgysem lehetek. De nő semmi esetre sem.

Ha szednék fogamzásgátlót, az megszüntetné a szexuális vágyat és azt, hogy férfiakra vágyom, és hogy társat akarok?

Lehetséges ez?

Vagy csak egy módon, ha megőrülök? Már részben megőrjítettem magam. De nem szeretném ha fokozódna az idegbetegségem. Lehetséges ez valamilyen módon? Már legszívesebben levágnám a hajam, és levágnám a melleim, és még egyéb dolgot is tennék. De tudom jól, hogy én a társadalom szemében csak egy gyenge nő vagyok, de legalább nem akarom annak érezni magam.

Lehetséges? Ezt el lehet érni fogamzásgátlóval? Mert az elvileg leállítja a hormonrendszert.

25 L vagyok.


2011. ápr. 24. 10:54
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
52%
Neked nem fogamzásgátló kell, hanem pszichológus, meg nyugtató. Amúgy hogy ne kínlódjál, elmondom, hogy a fogamzásgátlóval nem fogsz elérni semmit. Nők tízezrei, százezrei, milliói szedik, szerinted kiirtja a nőt a nőből? Gondolkodj már.
2011. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:

Oké, gondolom, hogy tudatmódosító hatása nincs a fogamzásgátlónak :D. De alkoholista se szeretnék lenni. Öngyilkos nem tudtam lenni, nem is próbáltam, mert ha nem sikerül, akkor irdatlan nagy baj lenne belőle.

Szal valami, amivel elérném, hogy ne érezzek semmit se. Már így se sokat érzek, mert kicsit megőrültem, szexuális vágyam se nagyon van.

Viszont van premenstruációs problémám, amiatt megint tényleg fel tudnám vágni az ereim. Soha többé nem akarok se nemi vágyat, semmi ilyet érezni, mert abban a saját gyöngeségem látom. Csak a méhemet meg nem kéne eltávolítani :D. Énbelőlem elsőrendű író lesz, már látom :D. Akkora elmebeteg vagyok.

De hallottam, hogy a macskák is utána megváltoznak, miután kiherélik őket, meg kiveszik a méhüket, és hátha nekem is elmúlna az az érzésem, hogy nő vagyok.

Hogy belekeveredtem egy párkapcsolatba, azt már nem tudom semmissé tenni. Ha újrakezdhetném, soha nem is kezdenék bele a fiúzásba.De sajnos megtörtént. És legszívesebben megölném magam, ha tudnám, de most inkább csak kivárom a végét az életnek, mást nem tehetek.

2011. ápr. 24. 11:00
 3/58 A kérdező kommentje:
Nem írtja ki a nőbőlllllll a nőőőőőőttttt, nem ezt mondtam. Hanem, hogy nyugodtabbak a nők, mert nem befolyásolják őket a hormonjaik. Mert leállítja a hormonrendszerűket. Ne forgasd ki a szavaim....
2011. ápr. 24. 11:01
 4/58 anonim ***** válasza:
54%

Jaj, de szánalmas vagy, egy szakítás miatt padlón vagy, aztán így dramatizálsz itt... A szappanopera színésznőket kenterbe vered. Ne aggódj, helyre jössz a szerelmi bánatból.


Se ilyen gyógyszereket, hormonokat nem írnak fel neked csak úgy, se a éhed nem veszik ki csak úgy, és úgyis tudom, hogy nem akarod te ezt.... Főleg hogy fogalmad nincs, mit is akarsz.

Belőled nem lesz író, ne etesd magad...


Kamu vagy. Húsvét szombaton nincs jobb dolgod? Szánalom.

2011. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:

akkor lépésenként:

a premenstruációs problémádra megoldás a tabletta, hiszen, ha azt szeded, akkor tulajdonképp nem menstruzálsz, csak egy megvonásos vérzés jelentkezik.

De semmi máson nem változtat.

Szerintem fékezz kicsit le, old meg ezt a problémát és utána - enélkül - jöhet a következő.

2011. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:

Nahát.. Tulajdonképpen Téged az zavar hogy vágyaid tárgya a másik nem? És ez mitől jött elő? Rossz tapasztalatok vagy az hogy nagyon keresel, csak nem találsz párt?

Szerintem erre két megoldás van: az egyik amit az első válaszoló írt, a másik lehetőség hogy keresel magadnak egy normális társat.

2011. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
De van jobb dolgom húsvét szombaton :D:D. Bakker, megnevettetek:D. Na, csak kivi voltam, mit írtok. Nem akarom kivetetni a méhem :D. Nem azt írtam, te, hanem, hogy a macskák is utána megnyugszanak. Most csak arra voltam kivi, hogy valaminek van e olyan hatása, hogy a hormonrendszered ne legyen olyan, amilyen. :D:D
2011. ápr. 24. 11:06
 8/58 anonim ***** válasza:

"de most inkább csak kivárom a végét az életnek, mást nem tehetek."


OMG 25 évesen ezt írod XD XD

Lehet, hogy fogalmad nincs róla, de jövő hétre, de max jövő hónapra szikrája nem marad ennek a rossz érzésnek, akármitől van. Szóval nyugi. Ne légy ilyen drámakirálynő, nyugodj le.


Én is 25 vagyok, és ha minden ilyen hisztimnél feladtam volna, 18 éves koromban megmurdelek. Jah, előfordul, hogy a padlón vagy, de azért ilyeneket mondani... Hidd el, lehet, hogy most így érzed, de elmúlik.

2011. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:

Jaj, na, tulajdonképpen régóta gondolkozom a dolgon, hogy tabi szedéssel megnyugszom. Akkor a premenstruáció múlna el. Na, már az is valami :D, na, nem, ezért nem kezdek el gyógyszert szedni. Most már értem. A premenstruáción lehet segíteni nyugtatókkal, csokival. Csak a csokitól hízok. Na, mindegy.

Akkor marad ez a szar :D, hát, ez jó:D, asszem leiszom magam :D.

De amúgy van jobb dolgom :P.

Meg amúgy írok :D. Bakker:D, csak kezdek bekattanni:D.

2011. ápr. 24. 11:08
 10/58 anonim ***** válasza:

Igen, van olyan szer és műtét, ami odavágja a hormonjaid, kiöli a vágyat, a nőiességet, stb. De hidd el, nem akarsz 25 évesen egy súlyosan elhízott, szőrös, változatos egészségügyi problémákkal küszködő, egykor nőnemű izé lenni. Akármi a bajod, akármi miatt csalódtál, túlleszel rajta enélkül is. Arról nem beszélve hogy aztán jön az Igazi, a Nagy Ő, és akkor b@szhatod, ha nem működik a hormonrendszered XD Mekkora kár lenne XD

Szóval nyugger.

2011. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!