Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit évő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit évő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 16 éves, én 14 és, ő is tudja, hogy éretebb vagyok a koromnál. Sokatsokatsokat beszéltünk, együtt megyünk haza. Mosolyog, édes csaj, már az elején TETSZETT nekem. Szerintem kedvel, cicázzuk egymást meg minden. Random irtam neki, hogy szerecc ? (direkt így, máskor igent mondott, nem kérdezett semmit), de most megkérdezte, hogy hogy szeretem. Barátság/Szerelem/Tesó. Hirtelen megdöbbentem és nem tudtam mit mondani. Valahogy szóba került az, hogy én vagyok a legjobb fiúbarátja, és nagyon szeret engem. Szomorú lettem. Hogyan tovább ? Belészerettem.

2015. nov. 27. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Legyél mindent évő, mert az az egészséges. Bocsi, ezt muszáj volt! :DDDD


Amúgy meg semmit. Maradj a barátja, ha beszéltek minden nap, találkoztok, akkor ennyi, abszolút jó dolgod van. Ráadásul ő is szeret téged, tehát ennyi. Csak legyél vele, aztán kész. Minek bármit is tenni?

2015. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De többet szeretnék, mint barátság
2015. nov. 27. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor tegyél valamit az ügy érdekében. Kedves "SűrítettLevegő" már csak ilyen :D

Hidd el nem rosszindulatból mondta :)

2015. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kitalálom, ő is érettebb a koránál.....

Szerintem lehet,hogy a korodnál fogva nem is akar tőled többet.

2015. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi tévő legyek. Ezt így mondjuk teee.;)

Szerintem jobb lenne ezt tisztáznod vele tesó.

2015. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!