Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdjem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Tetszik egy lány, akivel 4 éve egy osztályba jártunk, de sulit váltottam. Most gyakrabban találkozunk, mivel ugyanazon a buszon járunk haza 1 héten 2x, de nem egy iskolába járunk, sőt, ő tőlen 28km-re lakik 5 faluval arrébb. Nincs valami mód arra, hogy többet találkozzunk? Attól is félek, hogy a külsőm miatt nem venne komolyan, mert körülbelül 2-3 évvel fiatalabbnak nézek ki, mint akárki az én koromban. Hogyan kezdjem el? Mindig megpróbálok vele neten beszélgetni, de ő mindig egy két szavas válaszokat ad, és hogyha válaszol, akkor nekem megint írnom kell, hogy ismét válaszoljon. Egyébként kedves, vicces ès megértő, de nem könnyű vele beszélgetést kezdeni.

2015. dec. 20. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg nem jössz be neki nem érdekled :/
2015. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig soha nem volt barátnőm, van egy olyan érzésem, hogy sose lesz.
2015. dec. 20. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Soha ne mondd, hogy....
2015. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!