Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexandra 13 kérdése:

Szerintetek mit csináljak? Küzdjek még érte? (feleltsem el, de hogy? )

Figyelt kérdés
Szóval.. Nagyon tetszik nekem egy fiú,sőt szerelmes vagyok belé,de őtet nem is érdeklem,pedig régen nagyon sokat beszéltünk facebook-on.. Ma már még hozzám se szól.. Nemtudom miért,pedig nem csináltam neki semmi rosszat.. Nagyon szeretem mindig rá gondolok,nem tudok más fiúra nézni,mindenkibe őt látom.. A suliba orák hosszát el tudom nézni,de nem merek hozzá szólni,vagy facebook-on irni neki,nincs bátorságom hozzá,meg nem tudom mit irjak neki! Nagyon sokszor sirtam már érte ha láttam,hogy más lánnyal beszél vagy ha volt barátnője.. Sok rosszat csinált már nekem de mégsem tudom elfelejteni.. Már gondoltam arra is,hogy elfelejtem,és keresek másat.. de aztán rájöttem,hogy lehet később megbánom.. Vajon van esélyem nála? Küzdjek még érte? Ha igen akkor hogy kezdjem mit irjak neki? Szerintetek mit csináljak?

#Küzdjek még #Irjak neki #de mit? hogy kezdjem..
2015. dec. 17. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hacsak nem élvezed hogy fáj hagyd a csudába. Ennél egyértelműbben nem tudná jelezni hogy nem érdekled. Elfelejteni meg úgyse tudod amíg napi szinten találkoztok és egyedül vagy. Majd ha lesz olyan pasi akibe beleszeretsz az segít. Vagy ha más suliba jártok majd. Ennyit lehet tenni.
2015. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagy a fenébe
2015. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!