Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy osztálytársam néha megérin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy osztálytársam néha megérinti a karomat, derekamat, néha átöleljük egymást. Lehetséges, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Bevallom, kitöltöttem pár szerelmi tesztet, és mindegyiknél az jött ki, hogy tetszek neki, én is így gondolom, de gondoltam, itt is megkérdezem. Ha valaki igényelné, hoyyzabb leírást is adhatok!

2015. dec. 20. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Most ennyiből nem lehet megállapítani azt hogy mit érez irántad. Lehet hogy mindenkivel ilyen akit kedvel.

Ezek alapján én járhatnék az egész osztályommal ha csak az számítana ki hányszor ölel át.

2015. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, 2. válaszoló, ebben bizonyos mértékig igazad van. Nem azért, de tudom (és érzem), hogy keresi az alkalmat, hogy hozzámérhessen; ezt fönt azért nem írtam le, mert nem tűnt nyilvánvalónak, hogy ezt megcáfolhatják... Mindenesetre köszönöm!
2015. dec. 21. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!