Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy osztálytársam néha gyengéd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy osztálytársam néha gyengéden ér hozzám, mostanában (szerintem karácsony miatt) sokat öleljezünk. Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
Van, hogy úgy enged valahova (előre a folyosón, a helyemre), hogy óvatosan megfogja a derekamat, és úgy húz/tol előbbre. Mint mondtam, megöleltük egymást mostanában (nem egyszer; ugyanis ő húzott karácsonyra, és nagyon szuper ajándékokat kaptam), és legtöbbször viszonyozta az ölelésemet, és egyszer azt mondta, hogy ezek után hiányolni fogja az ölelésemet... Szerintetek ebből lehet valami?

2015. dec. 18. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

meglehet

próbáld meg kideríteni, beszélgess vele a szünetben is

2015. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen jelent tuti tetszel neki :)
2015. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét válaszolónak, aki eddig írt. Az a helyzet, hogy valójában egy nagyon jófej fiú (akire amúgy az egyik osztálytársnőm rámászik), és ha van ilyen, a legjobb fiúbarátom. Szerintem nem szerelmes belém, csak muszáj volt megkérdeznem, mert fennáll ez a lehetőség is... Meg valamelyik viszonzós ölelésénél pici bizsergést éreztem, úgyhogy valamelyest tetszik.


Válaszokat továbbra is várok, csak ezt le akartam írni!

2015. dec. 18. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!