Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Van egy osztálytársam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van egy osztálytársam, aki nyáron szakított velem. Jó ideig nem is beszéltünk, átnézett rajtam, de az utóbbi időben egyre jobban összezavar a logikátlan viselkedésével. Légyszi adjatok tanácsot!?

Figyelt kérdés

ugye az előző tanévben több hónapig jártunk, boldogok voltunk, imádtunk másik közelében lenni. Aztán nyáron tisztázatlan okok miatt szakított velem... Jött a mostani tanév: eleinte átnézett rajtam, de az utóbbi időben azt vettem észre, hogy néz. Konkrétan bámultuk egymást, de nem beszéltünk. Néhány napja pedig próbál velem dumálni, és ezzel teljes mértékben ősszezavar. Hadd ne kelljen mondanom, én 6 hónapja nem bírom kiverni a fejemből, még mindig szerelmes vagyok belé.

Leginkább fiúk, de lányok válaszát is egyaránt várom! Ja, és normális válaszokat írjatok, légyszi! előre is köszi!



2015. dec. 14. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szerintem újra érez irántad valamit, vagy egyszerűen csak "legelteti" rajtad a szemét. Mivel a teljes előzményeket nem tudom, erre tudnék gondolni csak, illetve a szakítás okát sem.

Elméleti síkon az osztálytárs nem a legjobb párkapcsolati szempontból. Igaz, én többször is elkövettem ezt a "hibát", de most nem ez a lényeg.

2015. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat! A szakitas okat sajna en sem tudom, nem mondott semmi konkretat, csak annyit, hogy hagyjam beken :// igen, hallottam errol, hogy osztalx...de egyszeruen
2015. dec. 14. 21:07
 3/4 A kérdező kommentje:
* osztalytarssal nem erdemes jarni, de egyszeruen beleorulok a hianyaba...
2015. dec. 14. 21:09
 4/4 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni meg baromságot mondani,de szerintem az is lehetséges,hogy szakított veled és utána mással járt aki szakított vele ezért újra veled szeretne lenni
2015. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!