Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet barátság fiú és lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátság fiú és lány, valamint nő és férfi közt? Miért? (Heteroszexuális személyekről van szó! )

Figyelt kérdés
A nagy kérdés elméleti. 14-20 valamint 20+ a korosztály. Mindenkinek köszönöm a választ:)

2015. dec. 20. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, bar sokan nem hisznek benne.

Nekem van fiubaratom, nem erzunk tobbet egymas irant, heteroszexualisak vagyunk, es mindkettonknek parja van.

Megis jol kijovunk, bizunk egymasban, beszelgetunk, de semmi tobb.

14/l

2015. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bandi6891 válasza:
Úgy hallottam hogy lehet barátság ami időnként képes párkapcsolattá alakulni.Viszont szakítás után nem szokott megmaradni barátság.Ez a szakmai rész amiről hallottam,hétköznapi beszámolót viszont hallottam egy kettőt ami szétszakadt párkapcsolatról szólt viszont barátoknak nevezték egymást a felek.
2015. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Akkor lehetséges, ha semmiféle kémia vonzalom nincs a másik iránt, valamint ha van a másiknak valamilyen szokása(bár lehet nem ez a helyes kifejezés) ami miatt soha nem kezdenénk vele párkapcsolatba.
2015. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
56%

"Egy emberrel barátkozol, nem egy nemmel"

Szirmai Gergely

2015. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Időlegesen lehet. De örökre nem.

Ha valamelyik félnek nincs teljesen biztos és jó kapcsolata, akkor nagyon nagy a valószínűsége, hogy előbb-utóbb érzéseket fog táplálni a másik iránt.

Saját tapasztalat: én próbáltam barátkozni férfiakkal. Volt több olyan is, akit munka vagy hobbi kapcsán ismeretem meg és jó, baráti kapcsolat alakult ki közöttünk. Ez addig tartott, amíg ki nem kezdtek velem, annak ellenére, hogy tudták, hogy jó és komoly kapcsolatban élek. Utána már terhes volt a társaságuk, mert mindig azt kellett éreznem, hogy nem barátként akarnak velem találkozni, hanem megint próbálkozni akarnak.

2015. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszolóval értek egyet. Naivitás azt mondani, hogy hosszútávon fent lehet tartani gyengéd érzelmek nélkül fiú-lány kapcsolatot. Ha sokáig barátok vagytok megszereted őt mindenképp, és heteroként testileg is vonzódsz hozzá valamilyen szinten. Ilyenkor sajnos dönteni kell, mert szörnyű szenvedések következhetnek, én is egy ilyen miatt voltam depressziós 3 évig.
2015. dec. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem több csaj barátom van, mint fiú gyerekkorom óta.

Sokat lehet tőlük tanulni, amit később alkalmazhatsz a párkapcsolataidban.


Én úgy szoktam h rögtön az elején eldöntöm, h nah ő csak barát lesz. (igen... szerintem nem létezik a beleszeretés dolog)


21/F

2016. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja hogy nincs orokke fiu lany baratsag... hat kozlom semmilyen baratsag nincs orokke :) amugy en fiukkal jovok ki jobban lany letemre es nem vagyok bombazo ezert nem is all fel nekik amikor meglatnak. Sose szeretett belem fiubaratom es en se egyikbe se. Szex se volt :) csok is csak egy meleg sraccal akivel joban voltam :D kivancsi volt lanyra
2017. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!