Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek a lányak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek a lányak?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki folyton engem nézet az egyik nap de ne mcsak azon a napon hanem a többin is és mikor én nem figyeltem engem nézett de ha rá néztem egyből levette rólam a szemét. Mikor a haveromat megkérte hogy üljön a háta mögé és onnan szólítson meg akkor a haverom kimondta hangosan a nevem és a lány meg egyből rá néett után mikor rá néztem akkor nézett tovább majd megint nem nézett rám. És mindig hátra fodult és rám pillantot néhányszor mert a másik haverom mondta hogy mindig rám néz. Csakhát az a baj ogy van egy barátja akinek megse fogja a kezét nem is csoklóják meg egymást SEMMI csak annyi hogy együtt vannak azon kívül nem csinálna ksemmit együtt se csók semmi. És amúgy tavaly a lánynal jobba voltunk és dokszor köszönt nemkem meg minden msot meg hozzám se szól szeptember óta. De mikor meléptem az iskola ajtajába és rá néztem akkor engem nézett. KB ennyi

2015. dec. 20. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ennél egyértelműbb nincsen , ember, bejössz neki
2015. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyet értek! biztos, hogy bejössz neki
2015. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszokat!! :)
2015. dec. 21. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!