Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális az hogy nekem rosszul...

Normális az hogy nekem rosszul esik ha van egy lány akivel ismerkedek és elég jól alakulnak a dolgok, de azt látom hogy a régi pasiját akit állítólag nagyon utál likeolja a profilképét meg képeit?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezért van nyugodt és értelms meg tartalmas élete annak aki elvből kerüli a pofafüzetet!
2014. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Részben az ilyenek miatt szüntetném meg a Facebookot! Rengeteg életet tett már tönkre.
2015. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert a facebook tehet róla hogy az emberek szarok, persze :D
2015. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hagyd a fenebe, mindig vissza fog vagyni az exehez. Es meg ha ossze is jossz vele, jo esely lesz ra, hogy megcsal vele!
2015. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem alap hogy ha szakitok egy sráccal törlöm az ismerőseim közül hiszen semmilyen kapcsolat nem lehet köztük még barátság se. Az a baj hogy ez a lány baromira nem zárta le magában az exet

Az hogy utálja az is egy érzés ami hozzakoti az exehez magyarán egyik percben utállak a következő percben szeretlek és ebben van vmi szenvedély ami miatt elég nehéz lesz elengednie

Ha vki tullepett a közösséget és csalódást, kiábrándultsagot kell érezni

Bocsi kérdező de téged hülyére vesz ez a lány és megalazz azzal Hogy lajkolja a az exet holott le kellett volna tiltania.

2015. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hanariko ***** válasza:

Azért nem feltétlen kell tiltani, törölni és örihariban lenni, de tény hogy utálni sem kéne, hiszen az is egy érzés, amivel gondol rá.

És hiába az agyon szidott Facebook, szerintem normális hogy rosszul esik, hiszen a "like" is kifejez valamit. (Kivéve ha mindent, de szinte tényleg mindent belájkol "csak úgy" az a lány, de ezt nem feltételezném ennyiből)

2015. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy egy lány nem zárkózik el az ismerőseitől csak azért mert alakul neki valami veled. Az is természetes, hogy ez neked nem esik jól, mert kizárólagosságra törekszel. Tedd olyan kategóriába a csajt, hogy ne lásd az aktivitását és megoldódott a problémád.
2015. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!