Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem a barátom, egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gulyasbogi kérdése:

Nem értem a barátom, egyik pillanatban bunkó és közömbös velem, máskor romantikus és megértő, sokszor viselkedik úgy mintha kevésbé szeretne, de van amikor nagyon érezteti. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2015. dec. 22. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Én is ezt csinálom.

Szerintem azért mert szemét vagyok :D

2015. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

istenem..XD

de azt nem gondolod hogy a másiknak rosszul esik?:/

2015. dec. 22. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

De, azért csinálom, mert nekem jól esik hogy neki rossz.

Nem tudom miért van így.

2015. dec. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen kedve van. Szerintem szeret, nyugodj meg. De mikor éppen jó kedvében van, akkor finoman rá is kérdezhetsz. :)
2015. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nevetségesek vagytok, erőlteted a kapcsolatot közben nem lesz belőle semmi. Ő sem vesz téged komolyan. Ha az ember valakit szeret, akkor soha nem bunkó és soha nem közömbös a másikkal, még akkor se ha szar kedve van.
2015. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont. Barátom is ezt csinálta hetekig, majd szakított velem. Azt mondta még szeret, de az hogy keveset találkozunk nem jó neki. Ezért voltak ezek az ingadozásai is. Mert nem tudta eldönteni, mit akar.
2015. dec. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!