Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Vagy csak szórakozik és a hátam mögött kiröhög a többiekkel?

Figyelt kérdés

Valamit le szeretnék szögezni az elején. Meleg vagyok és nyugodtan piszkálhattok ezért, megszoktam, de változtatni úgysem tudtok rajta.

Szóval, van egy osztálytársam, akivel nagyon régóta jóban vagyunk, ő az egyik legjobb haverom. Nemrég mondtam el neki, hogy meleg vagyok, és szerencsére nagyon királyul fogadta. Nem változott meg a kapcsolatunk, azonban azóta nem túl feltűnően, de egyre többször próbál hozzám érni, volt, hogy meg is ölelt, amit előtte soha nem csinált. Egyik nap a padon feküdtem és egy másik srác egyszerűen tökön csapott, mire ő odajött, simogatta a hajam, mert guggoltam a fájdalomtól, majd felsegített, átölelt és megkérdezte, hogy nagyon fáj-e, miközben végigsimított a farkamon!!! Miért csinálja ezt? Sokáig tetszett nekem, de semmilyen jelét nem adtam. Nekem van barátom, akiről ő is tud. Miért változott a viselkedése?



2015. dec. 22. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez ijesztő....

Kérdezd meg őt, ennél jobbat nem tudok :/

2015. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ő is meleg?
2015. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eddig nem gondoltam róla, hogy az lenne, volt jó pár barátnője.
2015. dec. 22. 21:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól még lehet bi. De tényleg tőle tudhatod meg egyedül. Sok sikert :)
2015. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Megkérdezem tőle. :)
2015. dec. 23. 18:47
 6/9 anonim válasza:
Kiderult? Most meleg vagy nem? :) es ha meleg akkor jartok?
2016. jan. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, kiderült. :) Sokáig állította, hogy csak nagyon szeret, mint barátot, ami eleve fura volt, de utána bevallotta, hogy biszex és azt is, hogy bejövök neki. Nem, nem járunk, ugyanis ahogy írtam, barátom van, akit szeretek. :) De mindent megbeszéltünk.
2016. jan. 10. 21:53
 8/9 anonim válasza:
53%

Gratulalok hogy bator voltal es megkerdezted!! Mellesleg ne torodj azokkal akik piszkalnak szard le oket :) Amugy durva a sztori amit irtal az biztos :)Batorsag kitartas! :) sokaig a baratoddal .

17/bi/F

U.I:Hany eves vagy ??

2016. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Nagyon aranyos vagy.

17.

2016. jan. 11. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!