Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki, vagy szórakozik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy szórakozik?

Figyelt kérdés
Egy fiú, mikor találkozunk, mindig mosolyogva köszön nekem. Többször észrevettem, hogy néz, vagy néha elfordul, és mosolyog, miután rajtakapom, hogy rám nézett.Egyszer már meg is szólított, de csak 1-2 szót beszéltünk, mert mennie kellett. Az egyik barátjától pedig azt hallottam, hogy tetszik neki egy másik lány, de nem erőlködik nagyon nála a srác.Akkor ez most mi? Több lány tetszik neki egyszerre? Ha az a másik tényleg tetszik neki, velem miért csinálja ezt? :D
2015. aug. 13. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő is tetszik neki, meg te is, és még ő maga sem tudja mit akar :)


Kicsit mutass jeleket, hogy tetszik neked (már ha tetszik) :) 18/f

2015. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ebből szex lesz
2015. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!