Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akar tőlem valamit, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.. 4 hónapja kiléptem egy kapcsolatból mert elmúlt a szerelem.. Az exem legjobb haverjárol kiderült h szerelmes belém és miután megismertem ez kölcsönös lett. Sokat mondta hogy a felesége leszek,elszökünk Londonba.. Örökre velem akar lenni és h szeret. Mindig csókolgatott,ölelgetett aztán hírtelen azt mondta h nem akar a legjobb haverjával össze veszni miattam(?) aztán kb 1 hétig nem beszéltünk. Újra találkoztunk .. megint megcsókolt .. és megint jött a szöveg h a legjobb haverja miatt nem lehet. Állítólag még mindig szeret.. Én nagyon szeretem. Tennem kéne valamit h együtt legyünk vagy adjam fel?

2015. júl. 16. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeret téged
2015. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is őt. De dögnek érzem magam amiért választásra "kényszerítem" ..
2015. júl. 16. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kétségbe van esve.
2015. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudok ezen valahogy változtatni vagy ilyenkor hagyjam békén?
2015. júl. 16. 20:08
 5/5 TheCruve ***** válasza:

mondd meg a barátodnak, hogy: Az igazi barátokat meg kell becsülni! Ők mindig melletted állnak, jóban, rosszban!Ha az exed neki nagyon nagyon jó barátja, akkor ne dobja el egy lány miatt, aki összejött az exe legjobb haverjával...


Te mag 15 éves vagy még csak... Válogathatsz még a pasik közt... :) :D

2015. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!