Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb lány "barátomba"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb lány "barátomba" azthiszem beleszerettem, de nemhinnem hogy lenne esélyem. A többi lent?!

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk már lassacskán 2 éve és az első beszélgetéstől nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak, mindent megbeszéltünk stb. és ezzel nincs is baj de az utóbbi időben azt vettem észre,hogy egyre többet szeretnék..

Valószínű,hogy nincs esélyem nála és barátja is van meg mások is vagyunk nagyon csinos én a normálhoz képest van egy keves tulsúlyom, de ezen már változtatok és már látható a sok változás. Egyszerűen rossz nézni ahogy a barátjával van az elején is zavart kicsikét, de mostmár nagyon. Próbálok még a külsőmön javítani(magam miatt is) de nemtudom hogy hogyan adjam a tudtára hogy én többet érzek???



2015. okt. 10. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hivd el moziba vagy vacsizni ebéd az nem jó vacsi legyen
2015. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minek akarnád tudtára adni ha tudod h van barátja? xd
2015. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2 akarok még várni még megnem elégszek magammal külsőleg.

És azért vagyok még bizonytalan mert beszeltünk és mondta, hogy semmiféle képpen nem hagyná ott a barátját..És ezzel a lánnyal tényleg nagyon jó kapcsolatom van és félek attól ha még nem is jön össze megromlik a barátságunk.

2015. okt. 10. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont ezért baromira felesleges... nézhetsz ki úgy is mint egy szupermodell, ha szereti a barátját nem fogja otthagyni :D A legjobb taktika az, h megvárod még szakítanak, majd pár hónapig "pátyolgatod" a lelkét, majd szépen elkezdesz flörtölni vele, és szépen rámozdulsz. Szépen venni fogja a lapokat, h flörtölsz vele, rájön h te végig ott voltál neki, végig mellette álltál, és addigra már jól is fogsz kinézni, úgyhogy kb majdnem fix siker. De ha most elmondanád neki azzal csak elbasznád a barátságotokat, és még vissza is utasítana.
2015. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha lépni akarsz, holnap már lehet hogy késő!

A kérdésedben javítsd ki a helyesírási hibákat, rakd ki az ékezeteket, és tedd fel újra! (ezt pedig töröld) Hátha ő is jár ide és rád ismer!

2015. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Majdnem mindig együtt vagyunk suliba dumalunk stb. és az jutott még az eszembe, hogy egyre jobban visszavenni az egészből és kicsit passzívabb lennél vele kapcsolatban még végül kiszeretek belőle...De kínszenvedés lenne és igen fura lenne neki, hogy egyre keveseb időt vagyunk együtt. Ja és #3 De ki tudja, hogy meddig lesznek együtt..
2015. okt. 10. 20:49
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 1000% hogy nem jár ide és remélem még ha esetleg néha feltéved nem vágja le mert nem szeretném, hogy innen tudja meg a dolgokat.. Nagyon egyenes vagyok minden téren ha jó/roszz.
2015. okt. 10. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nemigen van más választásod mint várni amég szétmennek a barátjával, mert ha most elmondod neki, akkor "Bocs maradjunk barátok" szöveggel lepattint a francba. És akkor már soha többé nem lesz nála esélyed.
2015. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Igen ezzel tisztában vagyok...
2015. okt. 10. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!