Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelentett? Van valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelentett? Van valami jelentossege vagy csak veletlen?

Figyelt kérdés

Egy hete jottem ossze a baratommal es hat amikor meg csak baratok voltunk akkor is neha elkalandoztak a gondolataim kicsit szaftosabb iranyba.

Aztan tegnap ejjel azt almodtam hogy szexeltunk szenvedelyesen es reggel ugy ereztem mintha tenyleg megtortent volna. Amikor ma beszeltunk akkor mondta hogy velem almodott es megkerdeztem hogy mit. Akkor kerdezte hogy akarom e tudni. Vegen meggyoztem hogy mondja el es o is azt almodta amit en. A reszletekre nem emlekezett meg en se nagyon, de lehetseges hogy egymassal almodtunk egy idoben arrol hogy szexelunk? Vagy ez csak veletlen?



2015. dec. 23. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat bárkivel hogy ugyanazt álmodják mindketten..
2015. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges és véletlen, igen. Mert, mi más lenne? :D Lehet megtörtént. :DDDD Csak azt hiszed, hogy álom volt. :DDDD
2015. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Véletlenül álmodtátok nyilván pont ugyanaznap este, ez csak annyit jelent, hogy mindketten kívánjátok egymást, és álmotokban előjönnek ezek a vágyak, ennyi.
2015. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!