Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ez csak nekem jelentett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez csak nekem jelentett ennyit? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap voltam először táncórán, és az angolkeringő gyakorlására párba osztottak minket. Én egy nálam két évvel idősebb fiúval táncoltam, aki már régóta jár. Én 8.-os vagyok ő meg 10.-es. Én olyan zavarba voltam, és végig lefelé néztem. Egy csomószor elrontottam, ő meg mindig kedvesen mondta hogy semmi baj. De ezek ellenére én nagyon élveztem vele a táncot. Óra után megkerestem a közösségin, kiderült hogy abba a suliba jár ahova jelentkezni szeretnék. Viszont van barátnője. Már egy éve. Szóval szinte semmi esélyem nála. De abba reménykedek még táncolunk együtt.

Tanácsokat, esetleg tapasztalatok leírását várom. Köszi!



2015. okt. 4. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a srácnak csak egy aranyos csaj voltál, aki zavarban volt :/


Amúgy az ilyen es ehhez hasonló helyzetek nekem is sokat jelentenek, mégha a srácnak nem is vagy neki fel se tűnik :D

2015. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is táncol, gyakran fiatalabb lányokkal. Az elmondása alapján te is az a kategória vagy, akit szimplán aranyosnak tart, de ha már egy éves kapcsolata van, akkor elég kicsi rá az esély, hogy megszerezd magadnak. Már ha ez a célod. Tizedikesként mondom, hogy sok fiú a korosztályomból nem veszi túl komolyan a fiatalabb lányokat. Nálunk legalábbis elég kicsi a keveredési arány a 8-7. évfolyam és a 10-11. évfolyam között párkapcsolat terén.

Nem elvenni akarom a kedved, de nézz szét inkább olyan fiúk körében, akik nem idősebbek ennyivel nálad és nincs (komolyabb) kapcsolatuk.:)

2015. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi hogy leírtátok a véleményeteket :)

Én is tudom hogy ebből nem lesz semmi, de azóta is csak ő jár a fejembe. Egyszerűen nem tudom elterelni róla a gondolataimat. És ami még jobban elkeserít, hogy most szombaton elmarad az óra, és csak utána héten lesz:(

Addig én meg fogok bolondulni.

2015. okt. 5. 14:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős érzés :D


De nyugi, kibirod :)


Az edzésre, ahova járok mar 3x nem volt a srac, aki bejon :'D

Először, amikor meg jött en nem tudtam, hogy hogy fogom kibirni, ha nem jön, de amikor 1x tényleg nem jött, akkor utána mar ugy voltam vele, hogy ez nem nagy cucc :)

Es azóta 3 edzesen nem volt, es mar ugy vagyok vele, hogy nem érdekel :)

Ha jön, jon, ha nem hát nem

2015. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ez megnyugtató volt. Ha kibírom jövő szombatig utána már könnyebb lesz.
2015. okt. 6. 17:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hello, én vagyok :)

Én személyesen mondtam meg a válaszom, már többször is.

Ki vagyok? :D

De amúgy nehogy kiírd :'D

Már csak 9 nap!!

2015. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Es mi volt a valaszod? :D


Tényleg te vagy az? :'D

Rátaláltal a kérdésre? :O

2015. okt. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hello:)

Egyébként szakított a barátnőjével!!!

2015. okt. 9. 18:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, megint én vagyok. :)

Sztem tökjó hogy szakítottak! Már bocsi, nem akarok kárörvendő lenni, de hát így még össze is jöhet! ;)

2015. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kedves 7-es válaszoló! aki megtalálta a kérdést a legjobb barátnőm, nem pedig Ő (a válaszod alapján azt hittem ezt gondoltad).
2015. okt. 9. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!