Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek teljesen elrontott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek teljesen elrontottam mindent ezzel a két szóval?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos, arról lenne szó hogy van egy lány, akivel elég régóta ismerjük egymást, én totál beleszerettem az évek alatt, ő pedig kérdéses, de több embertől hallottam már vissza hogy mindig próbált rólam beszélni másoknak és én is észrevettem már hogy próbál közeledni felém.

Nagyon szerettük egymás társaságát, szerettünk beszélgetni, kellően 'lazák' voltunk, nem feszengtünk egymás előtt.. Mondhatni egy elég jó barátság volt köztünk, aztán hogy akartunk-e többet egymástól az más kérdés.

Egyszer aztán történt az hogy, sétáltunk és derült égből villámcsapás a szemembe nézett és megkérdezte tőlem hogy én szeretem-e őt. (nem úgy mint két barát, hanem...) Erre pedig a világ legidiótább válaszát adtam, azt mondtam neki hogy 'nem tudom'. Hirtelen leblokkoltam és nem mertem neki elmondani amit valójában éreztem. Ezt követően láttam az arcán hogy nem ezt a választ várta de próbált úgy tenni mintha ez nem is zavarná.

Ezután elkezdtünk egyre kevesebbet beszélni egymással, kevesebbet találkoztunk, majd elég párszor elég undok is volt velem. Ezt én akkor még nem teljesen értettem, ezért úgy voltam vele hogy ugyan.. semmi esélyem nincs már nála. Teljesen megváltozott a lány. De vajon miattam? Azért történt ez mert nem mertem neki elmondani hogy szerettem őt? Így egy kis idő után úgy látom hogy elrontottam nagyon csúnyán.

Később, rá fél évre vagy egy évre elköltöztünk és nagyon ritkán láttuk egymást és szinte nem is beszéltünk egymással.


Ez az egész azért jutott eszembe, mert így egy vagy másfél év után a napokban találkoztam vele a városban, és hihetetlen szép nő lett belőle. Persze mindig is az volt, de most jöttem rá arra hogy bánhatom azt hogy nem mertem neki egy igent mondani és átölelni.

Így évek után persze már nem tudok nagyon mit tenni ezzel, talán megbeszélni vele az egészet és ennyi. Igazából érdekelne mások véleménye az egészről. Mással is történt már hasonló? Mit tettetek? Milyen következményei lettek?



2015. dec. 24. 01:46
 1/7 anonim válasza:
100%

hihetetlen szép nő lett belőled. Persze mindig is az voltál, de most jöttem rá arra hogy bánhatom azt hogy nem mertem neked egy igent mondani és átölelni.

Így évek után persze már nem tudok nagyon mit tenni ezzel, te irtad le szerintem ezt küld el neki persze a végére hogy lenne kedve találkozni

2015. dec. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez így szép lenne. :)

Sajnos azóta már megromlott a kapcsolatunk és szerintem egyáltalán nem is kíváncsi rám. Lehet most ugyan azt rontom el mint évekkel ezelőtt, de akkor még volt esélyem is.

Persze nem mondom hogy már egyáltalán nem érzek iránta semmit, mert hazudnék. Egy nagyon vonzó nő és nagyon jó barát (volt), de ebben már nem látok többet sajnos.

Talán ha egyszer a gyermekeim vagy unokáim meghallgathatják a történetem ha ilyennel fordulnának hozzám. :)

2015. dec. 24. 02:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megromlott a kapcsolatotok, akkor meg nincs veszteni valód. Tedd meg. Párszor. :D
2015. dec. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
93%

Az én történetem csöppet más, én amikor megkérdezte, hogy szeretem-e, azt mondtam (megfutamodva), barátként nagyon.

A mi kapcsolatunk nem romlott meg, de utána bevethettem a legférfiasabb sármom, az sem változtatott azon, hogy barátok maradunk. Ez viszonylag friss dolog, szóval lehet, hogy ha eltelne egy év, másképp gondolkodna a hölgy, de erre jelen pillanatban nem látok esélyt.

Amit érdemes megpróbálnod - egy őszinte beszélgetés. Arról, hogy pontosan mi történt ott és miért rezeltél be. Közöld a hölggyel mindenképp, hogy nem azért szeretnéd ezt elmondani, mert szeretnéd, ha történne valami (pedig gondolom természetesen szeretnéd), hanem csak azért, hogy tisztázzátok a dolgokat és újra jóban lehessetek, nosztalgiázhassatok egy jót és kellemesen eltöltsetek egy estét/délutánt.

Mondd meg neki, hogy ott, akkor nagyon szívesen átölelted volna, és hiányzott neked az utóbbi időben ez az ölelés. Nem kérsz mást búcsúzóul (mondjuk, egy ilyen élethelyzetet el tudok képzelni), csak egy ölelést.

Legyél romantikus, ha szeretnél valamit, de csak szépen burkoltan, maradjon meg a lovagi (távolságtartó, de mégis hihetetlenül megnyerő) tartásod és ne félj kutakodni a múltban - elvégre is jó lenne, ha rendeződne közöttetek a dolog.

Nagyon sok sikert kívánok neked, bármihez is folyamodj. Örülnék, ha egy hozzám hasonló helyzetben lévőnek összejönne az, ami nekem jelen pillanatban elérhetetlen.

Kíváncsian várom a fejleményeket! :D

19/F

2015. dec. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az előző válaszadó remekül leírta, hogy mit csinálj, én sem látok jobb megoldást...

Velem is történt hasonló, illetve történik, és szerintem a legjobb amit tehetünk, hogy őszintén megbeszéltek mindent...

A "nem tudom" az nem volt jó válasz, de ezt te is tudod, viszont ne hibáztasd magad, hanem lépj tovább. Szeritem minden srác tudja, hogy milyen nehéz egy olyan lánynak a szemébe mondani az érzéseinket, aki nagyon nagyon fontos nekünk, és hát nem akarjuk elriasztani egy óvatlan, meggondolatlan vallomással...

Ha igazán szerelmes volt beléd, akkor az elvileg 3 évig is eltarthat, tehát szeritem akkor is próbálkozz, ha esetleg lenne valakije...

Sok sikert, és írd meg, h mi lett a vége, érdekel...

2015. dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 opened paradise ***** válasza:
Írd le neki. Mi van,ha nem viszonozza? Semmi,már nem is ott lakik. Na,hajrá,de izibe!
2015. dec. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mindenképp mondd el neki, hogy akkor mit éreztél és miért mondtál akkor hülyeséget. de ha megromlott a viszonyotok, akkor most egy új ismeretséget kell újra felépítenetek. ha maradtak meg érzéseitek egymás iránt, akkor lehet még szerelem is belőle, de lehet, hogy örökre elmúlt. ezt csak úgy deríthetitek ki, ha megbeszélitek.

azt is érdemes megbeszélnetek, hogy most már tényleg nem tudod, hogy mit érzel és pláne azt nem, hogy ő mit érez, úgyhogy ez egy teljesen másik helyzet, de legalább a barátságot szeretnéd visszakapni és nem szeretnéd örökre elveszíteni őt, az érzések meg majd úgyis alakulnak, azt nagyon nem tudjátok befolyásolni. viszont azt is beszéljétek meg, hogy legközelebb őszintén megbeszélitek - és ha mégegyszer az jut eszedbe, hogy nem tudod, akkor együtt kifejtitek, hogy mi is az, amit nem tudsz, miért és hogy mit is kéne kiderítenetek hozzá, hogy tudd - vagy éppen ő...

2015. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!