Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van még esély...

Szerintetek van még esély vagy teljesen elrontottam az egészet?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit még az év elején láttam felszállni a buszra, és egész úton őt bámultam, annyira magára vonta a tekintetem, de valahogy örökre beleépült a memóriámba. Ezután még az év során láttam párszor a buszon de mivel akkor még jobban féltem - mivel még nem volt dolgom lánnyal - hogy mi lesz. De most vészesen itt van az év vége és félek többé nem látom Őt. Haverok mondjuk biztattak hogy szólítsam meg vagy ilyesmi, de valahogy nem ment. Amúgy az ilyen kisebb információkból megtaláltam őt facebookon, és lecsekkoltam az iskolája honlapján az órarendjüket. Nekünk öt óránk volt, neki 7. Elhatároztam hogy megvárom. Így is volt, ott álltam vagy 2,5 órát a pályaudvaron de eddig semmi. Aztán amikor beállt a busz megláttam, de el voltam bizonytalanodva: menni fog e? Otthon ezerszer eltervezgettem mit mondok neki, de hát amikor szitu volt leblokkoltam. Beültek barátnőjével a négyesbe, én pedig szembe velük. De nem mertem megszólítani, csak gyönyörködtem benne, és bennem volt az hogy egy ilyen gyönyörű okos lány biztos többet érdemel egy ilyen kövér srácnál mint én. De valahogy nem akarom feladni mert még lány iránt ilyet még nem éreztem mint ő iránta. A másik probléma hogy ráírtam egy kamu facebook-al és kicsit összeszedetlenül irkáltam neki és félek hogy ezzel megpecsételtem. Csak hát érzek magamban erőt és nem adom fel :) esetleg tudtok segíteni privátban vagy itt :) 16/F

2014. jún. 7. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
van, csak szólítsd már meg
2014. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Háát én a helyében képen töröltelek volna, ha egész úton engem néznél. Esélyed még van, ha nem tette ezt. Én tuti csak akkor szólítanám le, ha egyedül van.
2014. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát azért ne úgy képzeld el hogy megállás nélkül őt néztem hanem olyan udvariasan. Tehát nem 1 órán keresztül folyamatosan :)
2014. jún. 7. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még addig szólítsd le, míg van alkalmad, mert meg fogod bánni. Én is a buszon szúrtam ki magamnak egy nem hétköznapi fazont, udvarias volt, kedves tekintete és nagyon megtetszett. Hetente 3x láttam és mindig figyeltem diszkréten, majd megtudtam, hogy egy utcával lejjebb lakik. Később pedig ugyan azon az úton jött, mint én. Már pont elhatároztam magamban,hogy megszólítom egyszer hazafele (ezt pár héttel később) mikor megtudtam az utcába lakó barátnőmtől, hogy elköltözött...neki a srác húga mondta. Na akkor nagyon szarul érezte magam, hogy ennyi ideig halogattam a dolgot. Tedd, amíg van alkalmad! :)
2014. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szólítsd meg, nem vesztesz semmit :D Amúgy én kb ugyanebben a helyzetben voltam, csak én lány vagyok... a fiú leérettségizett és soha többé nem látom, nem szólítottam meg és megbántam..
2014. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!