Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy legjobb barátnőm,...

Van egy legjobb barátnőm, szinte testvérek vagyunk, mindketten 14 évesek vagyunk. Nem mondtam még neki de idegesít hogy idősebb nálam picivel mégis semmi melle de még növésbe se indult nekem meg van. Micsináljak?

Figyelt kérdés
Nyáron is amikor átkellett venni a fürdőruhát nagyon kínos volt. Rosszul érzem magam mellette
2015. szept. 18. 19:01
 1/9 anonim válasza:
100%
Semmit nem kell csinálnod. A melled a te részed, a (leendő) nőiességed egyik külső jegye. Abszolút nem kell, nem is szabad kínosnak érezned, semmilyen szituációban. Sose próbáld meg elrejteni, nincs rá szükség. Idővel a barátnőd melle is növésnek indul majd.
2015. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Mit csinálj? Semmit. Milyen barát vagy te? Minden ember egyéni ütemben fejlődik. Semmi közöd az ő testéhez.
2015. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Rossz kategória.


Miért idegesít? Nem értem.

2015. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Gratulalok, jo baratno lehetsz...

Az en baratnomek 16 eves koraban(!) kezdett el noni a melle, megsem zavart engem. Miert zavarna?? Neki mostmar nagyobb, mint nekem. Es?

2015. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Akkor nem is vele van a bajod hanem magaddal. A sajat testeddel. Ot csak irigyled, hogy o meg kislanyos, fejletlen. De elkezd o is noiesedni, ne aggodj, max ha olyan a genetikaja nem lesznek nagy melei, nem lesz homokora alakja.... A csaladja noi tagjain ezt lathatod. Amugy miert zavar ha mar vannak melleid?
2015. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tok normalis baratno vagyok csak szar egyutt furdeni stb es nagyon ramaszos. Pl amikor az anyja benyit amikor furdok nem valami jo erzes...
2015. szept. 18. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Mi közöd van neked ahhoz hogy másnak mekkora?

Nekem meg az a kínos hogy ilyen bullshit kérdést teszel fel.

Valakinek 18 évesen sincs....

2015. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne fürödjetek együtt, az anyja meg ne nyisson rád. Szólj nekik, ha ilyen bunkók.
2015. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy osztálytársam, aki 8.-ban, 15 évesen is még tök kislányos volt, nem szőrösödött a hónalja se, nem menstruált, tök lapos volt elöl-hátul, semmi nőiesség nem volt benne. Aztán most pár hete találkoztam vele és azt láttam, hogy 2 év alatt nagyobb mellei nőttek, mint nekem, pedig nekem se valami kicsi :D Előbb-utóbb a te barátnőd is elkezd nőiesedni.
2015. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!