Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csókolózás? Nyelves vs. Sima?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás? Nyelves vs. Sima?

Figyelt kérdés
Hogy kell csókolózni? Nyelves az milyen? Szerintetek egy tininek mikor kéne megtörténnie az első csókjának?
2015. dec. 25. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Akkor csókolózzo egy gyerek/felnőtt egy másikkal amikor úgy érzi hogy készen áll rá
2015. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogyan kell csókolózni, az elég tág fogalom és egyben megválaszolhatalan is.

A nyelves olyan, hogy a nyelveddel óvatosan a másik fél nyelvét siogatod, körözgetsz, vagy bármit, de ne told le a torkán!

Én 14 múlottam, mikor először megtörtént és szerintem jó volt tapasztalatnak. :)

2015. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én 14 voltam mikor megtörtént az első csók. bár nem voltam szerelmes abba akivel volt :D így csak egyszer dolog volt. 17 évesen csináltam először szerelemből. és sokkal másabb volt :) jobb.

hát a nyelves az jó érzés az biztos :D én szeretem. a másik fél szájába csúsztatod a nyelved ő is a tiedbe és simogatjátok a nyelveiteket :)

én az olyan csókot ami nem nyelvvel történik nem is nagyon nevezem csóknak :D

2015. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Jó érzés, legalább nem kell lenyelnem a takonyturhát mert kinyalja belőle a csaj.
2015. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 :DDDDDD

16évesen volt először valami random 20évessel az utcán beittasodva mint az állat:D

nyelves meg nemrég,szintén beb szva szórakozóhelyen:D csináltam ott mindent a nyelvemmel(meg kezemmel is közben) xd

2015. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!