Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mire jo ez az exemnek, normalis?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jo ez az exemnek, normalis?

Figyelt kérdés
Azert szakitottam a baratommal mert egy masik csajjal talalkozgatott es mar azt mondtak a hatam mogott a tobbiek h ok egyutt vannak.. En ezt amikor megtudtam, kiborultam napokig sirtam, nem ettem de probaltam megbeszelni ezt a pasimmal de o azt mondta h ok csak baratok es en ezt bekepzele. (azzal a csajjal raadasul utaljuk egymast es a baratom vele beszelte meg a kettonk dolgait) ezek utan en szakitottam. Tobb mint egy honapja szakitottunk es most megint irogat volt h konyorgott h legyunk megint egyutt mert szeret meg de en leraztam. Most is szokott irni,probal jofej, kedves lenni meg bokol, felhozza h "emlekszel meg amikor....." Ne mar. Elegem van mar belole. Kozbe meg nem koszon suliba meg a legjobb baratnomet hivja moziba meg irogat neki... Ha tenyleg szerelmes meg belem akkor nem kene ezt csinalni, ez volt a baj azzal a masik csajjal is mert szerintem elwoszor feltekennye akart tenni. Csakhogy igy csak rosdzabb lesz az egesz. Olyan gyerekes es mar idegesit h mindig ir ha meg nem irok neki vissza akkor szaminkeri h miert nem irtam. Egyebkent meg mundig beszelnek azzal a lannyal aki miatt szakitottam az exemmel. Szival ez is azt mutatja h semmibe vesz es csak azt skarja h minden ugy legyen ahogy o akarja de az nem szamit h nekem mi rossz. Miert csinalja ezt? Hogy "razzam le"? Nem akarok bunko se lenni mert lesullyednek a szintjere.

2015. dec. 26. 01:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy te nem akarsz tőle semmit és barátok maradhattok, de ha továbbra is ezzel fog zaklatni akkor bukta a barátságot is. Én a helyedben már ismerkednék más fiúval hátha úgy leszálna. Remélem segítettem :)
2015. dec. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy most idegesít...de tegyél a fejére magasról az jobban fáj majd neki. Előbb-utóbb úgyis feladja a próbálkozást.
2015. dec. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!