Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exemnek barátnője van! Normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemnek barátnője van! Normális, hogy dühös vagyok?

Figyelt kérdés
Annyi fájdalmat okozott, rengetegszer megbántott... Már 7 hónapja nem vagyunk együtt és most van valakije. Nem szeretem már, nem vágyok vele lenni, mert fájdalmat okozna. De nem érdemli meg, hogy boldog legyen! Meg kéne kapnia a sorstól, amit érdemel, nem boldognak lenni. Nem azért sírok, mert még szerelmet érzek... Haragot és dühöt, hogy mást talán jobban szeret, mint engem valaha. Ez így nem fair. Nem érdemli meg. Önző vagyok? Valahogy fel kéne bennem ezt oldani, kéne valami jó kineziológus, hogy ezt a haragot el tudjam engedni. Segítsetek kérlek!
2010. dec. 5. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Önző és kicsinyes. Másrészt mi közöd már hozzá hogy ő kivel mit csinál?
2010. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nyilván semmi közöm... Nem is fogok leveleket, meg sms-eket írogatni, nem is akarok vele kapcsolatot tartani, még látni sem akarom, sőt félek, hogy valahol összefutok vele. Ezek csak érzések, amik jönnek, de valahogy el kéne tüntetnem magamból őket.
2010. dec. 5. 19:30
 3/14 anonim ***** válasza:

Más szóval az zavar, hogy Ő a szakításotok után talált valakit, Te pedig nem. Jól gondolom? Ha igen, akkor a megoldás egyszerű: keress magadnak valakit, valakit aki jobb, mint aki Ő valaha is lehet.


Nem kell ide szaksegítség.

2010. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem neked is egy új párkapcsolat hiányzik...

Ahol több törődésben lenne részed...

Egy párkapcsolatnak két főszereplője van...Nem is biztos, hogy boldog nélküled...

Én is kb. 6 hónapja vagyok egyedülálló és próbálkoztam más lánnyal, de csak a volt nőm az igazi és nem tudom kiverni a fejemből és nagyon hiányzik, de egyikünk sem hajlik arra, hogy kibéküljünk...Pedig már ideje lenne...

2010. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
VóCsak féltékeny van. Az előttem szólónak igaza van, tényleg szükséged van egy új kapcsolatra, törődésre, szeretetre. Nem hiszem, hogy emiatt önző lennél, egy rossz kapcsolat után szerintem ez teljesen érthető.
2010. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez a másik. Csak én vagyok olyan, hogy csak azért nem rohanok valakinek a karjaiba, hogy ne fájjon valami, vagy, hogy ne legyek egyedül? Minden fájdalomnak el kell múlnia és nem attól, hogy van más, hanem fel kell őket dolgozni. Amíg az nem megy, új kapcsolatba kezdeni sem érdemes, hisz visszük magunkkal a fájdalmat. Én még ezek szerint nem dolgoztam fel. És csak azért, hogy feldolgozzam nem tudok és nem is akarok szerelmes lenni. Én hiszem abban, hogy ha lezárom, akkor tiszta lappal kezdek bele valami jobba. Csak le kéne valahogy zárnom.
2010. dec. 5. 19:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Írd le az érzéseidet, tedd bele egy borítékba és zárd le!
2010. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
önző vagy. És semmi közöd már a magánéletéhez. 0%
2010. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy nem akarod vesztesként befejezni, de az ilyenek előbb-utóbb emberükre akadnak, és visszakapják.
2010. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azt mondják, hogy ne kívánj olyat másnak, amit magadnak sem szeretnél... Ennek szellemében sok boldogságot és örömet kéne neki kívánnom... de valahogy nem megy.

Talán ezen is túl leszek egyszer.

2010. dec. 5. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!