Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, vagy pszichológiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, vagy pszichológiai eset vagyok, amiért rosszat kívánok az exemnek?

Figyelt kérdés
Én nem tennék semmit vele, nem is akarok, ugyanakkor bízom abban, hogy visszakapja majd az élettől azt a sok fájdalmat és szenvedést, amit ő okozott nekem. Ez normális dolog, hogy ilyet érzek, hogy ebben "reménykedem", vagy baj van az elmémmel?
2015. márc. 26. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Elárulok egy szakmai titkot: Ameddig nincs tettlegesség azt gondolsz amit akarsz.
2015. márc. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit csinált? :0
2015. márc. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom csaj vagy. Minden csaj ilyen.
2015. márc. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kérdésem akkor érthetőbben: más is érzett már így, normális ez, vagy baj van velem?
2015. márc. 26. 23:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt szeretném, ha átmenne egy kapcsolaton belül azon, amin én mentem át a kettőnk kapcsolata közben. És hát na, az nem jó. De tanulna belőle, emberileg sokat fejlődne.

(olyasmi viszont nem futott át a fejemen, hogy mit tudom én, egy betontömb csapja agyon...)

2015. márc. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha görény volt, akkor ez érthető. De ne csinálj semmi hü.lyeséget. Ahogy a mondás is tartja: a várakozás ott csal meg, ahol legtöbbet ígér. Ezzel párhuzamot vonva, az élet ott fogja megbhaszni őt, ahol a legkevésbé várná. :P
2015. márc. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs baj veled, elég sokan kívánnak rosszat az exüknek szakítás után. Amíg csak gondolkozol ilyeneken, addig nincs baj, de a bosszúállást mindenképpen kerüld el! Idővel enyhülni fog az érzés. Amint közömbössé válik az exed, nem fogsz többé rosszat akarni neki.
2015. márc. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam, én semmit sem akarok tenni vele. Én sem azt akarom, hogy balta álljon a kocsijába, vagy valami hasonló, hanem hogy ugyanazt élje át, amit én miatta, hogy valaki tegye meg vele azt, amit ő tett velem. Egyértelmű, hogy ezt én nem tudom elrendezni, de nem is akarom. Csak bizakodom benne, hogy az élet igazságos és ezért ő is fog szenvedni majd annyit, mint én.
2015. márc. 27. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!