Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit fog gondolni rólam, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog gondolni rólam, ha elmondom, hogy belezúgtam?

Figyelt kérdés

Együtt szilveszterezek egy sráccal, akibe nagyon belezúgtam. is együtt buliztunk, jófej nagyon. Snapchaten is szóltunk beszélni néha néha. De amúgy semmi...Nem látom rajta azt, hogy ő belém lenne zúgva. Viszont, szeretném ha tudná, hogy mit érzek. Kihívhatom s elmondhatom neki szilveszterkor,hogy hát az a helyzet,hogy érezek valamit irántad? Vagy hogy mondjam el?

Boldog Karácsonyt!:) 16L



2015. dec. 26. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is neked is Boldog Karácsonyt! :) Másodszor pedig... NE! Mert ha tényleg nem érez semmit akkor lehet hogy végleg elveszíted de ha még vársz és nem arra gondolsz h teljesen bele vagy zúgva hanem csak mint egy jó haverra akivel egy jót bulizol szilveszterkor így ő is megismerhet és ki alakulhat vmi... :) 16 L
2015. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De azt érzem, hogy muszáj kimondanom magamból...

Amúgy bocsánat a hibákért, csak nem olvastam át, mielőtt kiraktam a kérdést.

2015. dec. 26. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló dolog történt. Volt egy fiú, akibe szerelmes voltam, de tulajdonképpen alig ismertem, mégis belezúgtam, azt éreztem, hogy: Ő az, akit idáig kerestem"

Azonban ő barátkozáson kívül nem akart tőlem semmit. Egy évvel fiatalabb volt tőlem, de érzelmileg nagyon érett volt, ezzel is lenyűgözött. Tulajdonképpen nem magamtól vallottam be a dolgokat, hanem interneten felhozta a témát, hogy jól látja-e, hogy bejön nekem. És ekkor vallottam be. Úgy alakult, hogy nem lett harag, barátság lett a vége. Utoljára nyáron beszéltünk, de amúgy lelkileg nagyon közel állunk egymáshoz, jó is volt vele lelkizni. Ha ő is ilyen érett és nem az a tipikus mai gyerek, akkor szerencséd van és ha nem jössz be neki, akkor szépen, finoman visszautasít. Persze így is rosszul fog esni, én is kész voltam a visszautasítás miatt, de senkit sem lehet kényszeríteni arra, hogy szeressen. De szerintem még ne mondd el, talán próbálj meg kicsit közelebb kerülni hozzá, a lényeg, hogy légy vidám, nyílt és barátságos, érezze jól magát a társaságodban. Az ilyen emberek mindenkit vonzanak , hidd el :) De ne próbálj meg feltünősködni, csak légy önmagad. Remélem sikerrel jársz :)

2015. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Om 2 eséjes v azt h járni akarsz vele v azt h dugni, de ha szeret mind 2meglessz..
2015. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!