Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bocsi, hosszú lesz. Lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsi, hosszú lesz. Lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés

Nos, írtam már ki pár kérdést ezzel a dologgal kapcsolatban, de mindig történik valami, és kíváncsi vagyok hogy ti mit mondtok. :)


Az egyik fiú osztálytársam nagyon tetszik nekem, mondhatni már szerelmes vagyok belé. Ez úgy kezdődött, hogy egy szerdai napon átjött hozzám, hogy segítsek neki beszámolót csinálni az egyik tantárgyból mert ő nem tudja hogy kell...és hát átjött és segítettem neki. Kb. fél óra alatt kész lettünk az egésszel, aztán még itt maradt nálunk hogy töltsön a telójára játékokat, eközben a székemben ült én pedig a háta mögé mentem és a fejére tettem az államat, így szagolhattam az illatát és nézhettem hogy mit csinál. Tetszett neki. Ezután ültünk az ágyam szélén egymás mellett amikor hirtelen hátra húzott és nagyon megcsikizett illetve átölelt és nevettünk közben. Majd mikor abba hagyta nagyon közel feküdtünk egymás mellet és egymás szemébe néztünk miközben mosolyogtunk, alig volt a szánk közt 5 cm. Ezek után felült és mikor le akart feküdni mellém akkor a hasamra feküdt én pedig piszkáltam a haját..ekkor teljesen olyanok voltunk mint akik együtt vannak.


Majd másnap a suliban egész nap nagyon kedves volt velem, sokat beszélgettünk és nevettünk is, odahozta a kabátomat meg hasonlók. Ezután jött egy hétvége, amikor egyik este a legjobb barátnőm, a fiú, a szüleim és én elmentünk egy buliba. Vagyis először csak én és a szüleim, majd felhívtam barátnőmet és ő is eljött ezután pedig szóltam a fiúnak, aki először nemet mondott, aztán meg gondolta magát, visszahívott és jött. Nagyon emlékezetes esténk volt, nagyon jót buliztunk, és többször is láttam rajta hogy tetszik neki ahogy táncolok..bár ekkor még semmi különöset nem vettem észre a viselkedésén, teljesen úgy viselkedett mint akármelyik másik lánnyal szinte..kivéve hogy nagyon sokszor rám nézett és mosolygott, olyan szerelmes mosollyal. Ezen az estén beszéltük meg hárman, hogy mindenképpen együtt szeretnénk szilveszterezni, szóval a szilveszter vele lesz, legjobb barátnőmmel és a szüleimmel.


Na ezután az este után láttam hatalmas változást a fiú viselkedésén. Igaz, eltelt pár nap, mert beteg lettem és nem mentem suliba, ezért csak facebookon és viberen beszélgettünk. De minden nap rám írt. Áthívtam magamhoz filmezni, mivel úgyis jön a téli szünet és csak unatkozni fogunk otthon mind a ketten, ráadásul a szomszéd utcában lakik, pontosan 6 ház van köztünk. Egyből igent mondott a dologra, és ennek agyon örültem. Időpontot nem beszéltünk meg. Múlt hét szombaton átjött barátnőm, és kitalálta hogy filmezzünk. Ahogy azt is kitalálta, hogy írjak rá a fiúra és hívjam át őt is, először nem nagyon akartam, mert nem volt tervben hogy ő is jön de végül mégis rá írtam és először azt mondta hogy nem jön mert dolga van, majd mégis átjött. Mikor már itt volt, és választottuk ki a filmet, akkor rám mosolygott de láttam hogy csillog a szeme és láttam hogy úgy mosolyog rám mint aki szerelmes belém. 8 éve ismerem már, láttam hogy viselkedik amikor bejön neki egy lány, szóval felismertem ezt a mosolygást és nézést. Az ágyon úgy feküdtünk, hogy barátnőm volt középen, így én kerültem szélre és a fiú. Észrevettem, hogy miközben barátnőmnek beszélek a fiú engem néz és mosolyog, de amikor rá néztem akkor egyből a filmet nézte. Majd barátnőm rá tette a fejét a hasamra, a fiú meg odamászott közel hozzám, én pedig direkt közel raktam hozzá a kezemet, hátha megfogja. Először csak egy picit fogta meg az ujjaim végét, majd összekulcsolta az ujjait az enyéimmel, átölelte a karomat mindkét karjával és rám mosolygott. Én persze visszamosolyogtam és zavarba jöttem olyannyira, hogy utána kb. 5 percig nem tudtam abbahagyni a vigyorgást pedig horror filmet néztünk..gondoltam magamban hogyha most valamelyikőjük rám néz, azt gondolja majd magában hogy megbolondultam, hogy egymáshoz sem szóltunk de vigyorgok már 5 perce :D

Így voltunk egy jó ideig, amikor apumék szóltak hogy menjünk ki, de a fiú nem akarta hogy ennek az egésznek vége legyen és miközben feküdtünk átölelt. Nagyon közel volt már hozzám, meg is tudott volna csókolni.

Aztán barátnőmnek haza kellett mennie, és mi ketten ott maradtunk a fiúval. Mondanom sem kell, hogy sokkal közelebb kerültünk egymáshoz, mint mikor barátnőm is itt volt. Már ölelgettük egymást, hozzá bújtam, többször megszorította a kezemet, a mellkasára feküdtem és mindig egyre közelebb mentünk egymáshoz. De haza kellett mennie, és megbeszéltük hogy hétfőn folytatjuk. Hétfőre beteg lett, emiatt elmaradt az egész, át tettük szombatra vagyis tegnapra, de dolga akadt..szóval már kezdtem teljesen úgy érezni hogy nem is akar átjönni. Eltelt egy hét, nem is láttuk egymást, és már nagyon hiányzik. Viszont viberen minden nap beszélünk, esténként nagyon bátor már, elég szépen megnyílik előttem, becézget, sokszor leírta már hogy "szeretlek", és hangüzibe is mondta egyszer. Nagyon szeretem, amikor sokáig beszélünk, sokszor leírja hogy szeret és becézget, főleg "cica"-nak szólít, bár már írta azt is hogy "szerelmem". Mikor rossz kedvem volt és ideges voltam akkor feldobta a kedvemet, és majdnem éjfélig beszélgettünk.


Azt írta, hogy ma rá ér, megbeszéltünk egy időpontot, átjött és kettesben filmeztük. Itthon voltak a szüleim, de nem volt baj, megfogta a kezem, én pedig rá hajtottam a fejemet a vállára, ő pedig a fejemre hajtotta a fejét. Aztán elmentek itthonról a szüleim, és ketten maradtunk. Ekkor sokkal bátrabb lett, a mellkasára feküdhettem, átkarolhattam a hasát és ő pedig a karomra rakta a másik kezét és simogatott. Nagyon közel voltunk egymáshoz. Ugyan horror filmet néztünk, de unalmas volt, és már majdnem bealudtam a fiún :D

Becsuktam a szemem, a mellkasára feküdtem ő pedig átölelt, fogta az egyik kezemet, és ott voltam a karjai között, csukott szemekkel...alig akartam elhinni hogy ez tényleg megtörténik. Éreztem, ahogy szagolja a hajamat :D

Kb. fél óráig feküdtünk így, és én imádtam. Ő is közel húzott magához a félelmetesebb részeknél, amikor hozzá bújtam. Aztán jöttek hozzánk vendégek, és hazament, azt mondta nem akar zavarni. Mikor közölte hogy megy, akkor már tényleg majdnem megcsókolt, az orrunk összeért, és az arcunk is..annyira nagyon közel volt már hozzám, abban bíztam hogy legalább megpuszil, de nekem is lehetett volna annyi eszem hogy megpuszilom..na mindegy. :D


Gondoltam rá, hogy hátha sikerül még egyszer átölelnem és talán megpuszilnom az arcát ha kikísérem, mivel már sötét van, de az udvaron volt apum és az egyik haverja, szóval ez már megint nem jött össze, ahogy múlthét szombaton sem, mert akkor meg anyum volt kint mikor kikísértem a fiút, pedig láttam a fiún hogy akar még valamit tőlem, csak hogy ott volt anyum így nem volt semmi. Holnap szinte egész nap egyedül leszek itthon, és mivel ma haza ment a vendégek miatt így gondoltam rá, hogy áthívom holnap is filmezni, de azt mondta hogy valami szekrényt kell csinálnia vagy mit..

Jaa és annyi kimaradt, hogy karácsonykor miután boldog karácsonyt kívánt írta, hogy mivel karácsony van, így kapok majd tőle egy hatalmas ölelést..amit talán megkaptam, talán nem..de még jól jönne tőle :D

Meg azt is kihagytam, hogy karácsonykor ő is nézte a reszkessetek betörőket meg én is és közben beszéltünk fb-n. Mondta, hogy épp a barátnőjével nézi a filmet. Úgy megijedtem, hogy tényleg lett barátnője. Kérdeztem, hogy kivel, és azt írta hogy ő tudna egy valakit. Egyből sejtettem, hogy rám gondol, de soroltam fel pár lányt az osztályból, mindegyikre fújolt. Aztán írta, hogy tudhatnám hogy ő egy lányba szerelmes már, és örökre belé is lesz. És végül leírta, hogy én vagyok ez a lány. Szóval a barátnőjének nevezett. :D

Tegnap írtam neki, hogy beszélek 3 fiúval, és kettő szerelmes belém közülük, ekkor nagyon nagyon féltékeny lett, be is vallotta, majd elmondtam neki hogy csak vicc volt az egész.


Ne haragudjatok hogy ennyire hosszú lett, de próbáltam minél részletesebben leírni a dolgokat, hátha jobban tudtok segíteni, hogy mi a fene van most :D

Esküszöm nem értem. Erről a fiúról sosem hittem volna, hogy ennyire közel kerülünk majd egymáshoz és hogy nekem tetszeni fog, de megtörtént.


Szerintetek mi lesz ebből? Fiúk ti mikor viselkedtek így egy lánnyal? Ha akartok tőle valamit akkor igen? Lehet nála esélyem? Nem jelentettünk még ki semmit hogy együtt vagyunk-e...de én annyira úgy érzem hogy talán szeret vagy valami. Ti mit gondoltok?:)

Köszönöm előre is!



2015. dec. 27. 21:24
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek foglald össze 5 bullet pointba, és fogalmazd meg a kérdést egy összetett mondatban. Ezt biztos nem olvassuk végig.
2015. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
De fontos lenne. Nem tudom rövidebben le írni :/ tényleg sajnálom :(
2015. dec. 27. 21:31
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Felét elolvastam, aztán ezt kérdeztem magamtól: "Mi a f@xért olvasom ezt?"


17/F

2015. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszokat nem kérek köszi:) nem kell akkor elolvasni hagyjátok:)) :)
2015. dec. 27. 21:32
 5/45 anonim ***** válasza:
Hát én végigolvastam xD amúgy az biztos hogy ő szeret téged, és szerintem te is őt. Szóval miért ne lennétek együtt? Nem azt mondom hogy siessétek el, de ennek a vége az lesz h összejöttök. :D
2015. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
Mennyire aranyosan irtad le ezt az egészet :D.Válaszolva a kérdésekre:szerintem ő már azt hiszi hogy együtt vagytok.ugyan nem fiú vagyok, de tuti szerelmes, vagy nagyon bejössz neki:) azert a korotokat leirhattad volna :D sok sikert!: ) 16/L
2015. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm hogy elolvastad! :D

És köszönöm a válaszodat is:)

Mind ketten 14 évesek vagyunk, ő most töltötte decemberben, én pedig májusban leszek 15 :)

2015. dec. 27. 21:39
 8/45 anonim ***** válasza:

Ha ennyi idősek vagytok, akkor mindent értek :D

Tuti összejöttök előbb-utóbb :)

Hajrá ;)

2015. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim válasza:

Ez nagyon édes ❤

Szerelem a levegőben..

Majd mindenképp írd ki, hogy hogyan alakultak a dolgok.

Aztán sokáig :)

14L

2015. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Juj köszönöm szépen! *-*

Ígérem szólok, de csak annak aki külön kéri, nem szeretném ide ki írni hogy mi lett belőle :D

És még egyszer köszönöm :) <3

2015. dec. 27. 21:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!