Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szisztok! Mit gondtok egy...

Szisztok! Mit gondtok egy szimpla érettségivel és nyelvtudással mennyir esélyem lenne megváltani az Amerikai álmot és akár hosszú távon letelepedni ott? Vagy túlságosan is piacképtelen lennék a szakképesítésem hiánya által és nem maradnék életben?

Figyelt kérdés

Egyáltalán adnának számomra bevándorlói vízumot?

Vagy azt javasoljátok amit mondjuk én is magamnak, hogy tanluljak, fejlesszem magam és idővel már biztosabb lábbal vághatnék bele? Végül is csak 20 éves vagyok lenne időm de már nagyon hátat szeretnék fordítani keletnek

Bár félre ne értsetek imádom Magyarországot!

A válaszokat és a tanácsokat előre ks köszönöm :)



2015. nov. 10. 06:31
 1/9 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán adnának számomra bevándorlói vízumot? "


Csak ugy nem. De megprobalhatod a zoldkartya-lottot.

2015. nov. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Csak valami használható szakmával és gyakorlattal érdemes kimenni, mert koldus lehetsz itthon is. Meg addig vagy ember, amíg fiatal és egészséges vagy, és bármit elvállalsz, én meggondolnám a helyedben. Európa sokkal élhetőbb, és elérhetőbb.
2015. nov. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Az amerikai álomnak úgy tízen pár éve már vége.


Amúgy meg persze az USA már alig várja hogy minél több szakképzetlen, semmihez sem értő vándoroljon oda.

2015. nov. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
A honvágy az, amit nem ismersz még.Az iszonyat rossz tud lenni.Amikor nem hallasz magyar szót, a kaja meg szokatlan meg drága.Na mindegy te tudod.Én nem vagyok semmi jónak elrontója.Inkább házasodj oda, ha ott akarsz élni.
2015. nov. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Egy újabb álmodozó!!Ráadásul a rosszabbik fajtából....aki emlegeti itt a sosem létezett amerikai álmot......
2015. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Legen az az amerikai állm nagyon idéző jeles , de szért köszi

Egyébként teljesen iazad van , miért is adnának egy képzetlen embernek vízumot és adnának neki esélyt a letelepedésre..

2015. nov. 10. 11:40
 7/9 anonim ***** válasza:
2015. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
Az amerikai álom rég halott, ébredj fel!
2015. nov. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egyetlen esélyed a zk lottó. Amúgy teljesen felejtős. Nem értesz semmihez (a nyelvtudás pusztán önnmagában semmire nem elég), miért kellenél ott bárkinek is?


"Vagy azt javasoljátok amit mondjuk én is magamnak, hogy tanluljak, fejlesszem magam és idővel már biztosabb lábbal vághatnék bele?"

És mégis mit akarsz tanulni? MIben vagy annyira jó, hogy évek munkájával annyira felszívd magad, hogy szükség legyen a munkádra?

2015. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!