Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leszbikus lány vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lány vagyok és semmi esélyem sincs megtalálni az igazit, nagyon hosszú sztori, de valahogy véget szeretnék vetni az életemnek. De ugye azt nem lehet, szóval van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Kiskoromban meghalt a tesóm, most az Anyukám, leszbikus is vagyok, még betegségeim is vannak. Egyébként ha rusnya lennék legalább lenne okom, hogy elfogadjam a helyzetet, hogy 10 év alatt kettő, azaz kettőt hónapot tölthettem szerelemben. Legszívesebben felajánlanám a szerveim valakinek, aki jobban ki tudja élvezni az életet. De mivel szerencsére még nem vettek el tőlem minden családtagomat, nem ölhetem meg magam. A marijuána mennyire gyógyítaná a sebeim? igazából csak arra lenne szükségem, hogy életem hátralévő részében ne érezzek, ne akarjak szerelmet.

2015. jún. 4. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy semmi esélyed. Ezt csak te hiszed. Kezdj el valami újat az életedben, ahol emberek vannak, és teljesen megváltozik idővel a gondolkodásod erről, meg az egész életről, ha végre boldogságra lelsz.
2015. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Legalább a szerveid ne vágd haza, ha már feladtad!


"Viccet félretéve", miért ne lenne esélyed? Eddig peches voltál, de talán a hozzáállásodon változtatva egy pszichoterapeutával változna az életed is! Keress segítséget és beszélgess el egy szakemberrel! Jót fog tenni!

2015. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

10 év alatt kettő, azaz kettőt hónapot tölthettem szerelemben.

kitalálom: és most 18 éves vagy.

2015. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hàny èves vagy?
2015. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, és 15 évesen voltam először szerelmes. Köszönöm a válaszokat, a terápiát sajnos nem az én pénztárcámhoz szabták.
2015. jún. 4. 22:50
 6/15 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz terápiával az drága

se fűvel, az csak lebutít

egyetlen lelkitársat keress csak magadnak, nem muszáj a párodnak lennie , lehet akár a háziállatod is

menj el pónit simogatni, a természetnek is van feltöltő ereje

2015. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
a családtagjaid halálát egy lapon emlegeted azzal hogy nincs még annyi meleg hogy neked is jusson, avagy nem korcsosult el még eléggé az ország???azért legyen kicsit tagoltabb az értékrended!!!!!!
2015. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De edes vagy;))))))

En ugy megolelgetnelek;)

21N (pszichopata)

2015. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Fizetem az adót, szelektíven gyűjtöm a szemetet, menhelyről van a kutyusom, életemben nem sikkasztottam, az alatt a két hónap alatt pedig titok volt a kapcsolat, az ország elkorcsosodása és köztem érdemes felvetni a párhuzamot.

Nem vagyok pszichiáter, de a szerelem egy nagyon mély érzés, és kötődés, nem hiszem, hogy a családtagjaim azt kívánják nekem, hogy egyedül éljek...Az érzések azok érzések. :)

2015. jún. 4. 23:23
 10/15 anonim ***** válasza:
mindig van ertelme az eletnek.. a keplet egyszeru.. tedd te izgalmassa.. adj neki ertelmet:) ilyen fiatalon nem lehet feladni. beszelgess emberekkel, keress baratokat. en is azon vagyok.. nincsenek bizalmas barataim de megprobalok legalabb egy ertelmes embert keresni aki nem itel el es meghallgat. :) ne add fel!
2015. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!