Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még nyáron megismertem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nyáron megismertem egy fiút akivel utána egész sokszor beszéltem ( legtöbbször ő írt nekem?

Figyelt kérdés

de pár hónapja nem ír nekem soha de amikor én írok neki akkor viszont nagyon jól elbeszélgetünk és egy csomót kérdez rólam. De miért nem ír nekem ő is,írjak rá én hetente? A barátai és testvére azt mondják hogy nem tetszik neki senki és aranyosnak tart engem.

15/L


2015. dec. 28. 10:08
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és ha valakinek nem jött volna le tetszik nekem a fiú :)

És nem akarok nyomulni, és félek hogy amikor irok neki idegesitem azert nem ir nekem

2015. dec. 28. 10:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne írogass neki. Ne te teperj utána. Nyeregben érzi magát, tudja hogy úgyis keresed és ez neki rohadt kényelmes... adj neki egy képzeletbeli pofont azzal, hogy keresztbe húzod a számításait. Hanyagold, éld az életed, barátkozz, aztán majd keres, és teper, ha akar tőled valamit. (És tuti fogy keresni fog.)
2015. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*hogy :)
2015. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetbe :D sokszor beszeltunk. Utana en nem irtam es hopp hirtelen ő irt kb minden nap :)
2015. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy így van ahogy az előző válaszolók mondták, vagy nem akar tőled semmit. Legjobban úgy tudhatod meg hogy nem írsz neki, aztán ha keres akkor érdekled, ha nem, akkor pedig csak jó beszélgető partner voltál.
2015. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!