Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek van egy fiú barátja 4-5 éve, állítása szerint a legjobb barátja, ez a srác anno bele is volt zúgva a barátnőmbe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem jött össze neki, mert akkor mással volt együtt az én barátnőm. Így lettek barátok. Kezdett idegesíteni, hogy úgy beszélgetnek facebookon, hogy szíveket küldenek egymásnak stb. én ezt tudatára is adtam, hogy kicsit zavar erre ráerősített. Mondtam a srácnak, hogy zavar, és megérti, de ezen nem fog változtatni azt mondta. Már nagyon kezd zavarni ez az egész, és nem szólhatok mert úgy sem hagyja abba. Szóval kilátástalan a helyzet, a barátnőmet nagyon szeretem, ezt a srácot meg ki nem állhatom, nem szimpatikus nekem. Egyszer szóba jött a gyerekvállalás és mondta, hogy róla akarja elnevezni a gyereket majd. Hát kicsit eset rosszul. Mit csináljak, valami tanács esetleg? Köszönöm előre is!
2013. ápr. 1. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit, vagy beszéld meg ezt a barátnőddel!

Fenyegesd: elhagylak, ha még egy szívet küldesz ennek az embernek.

2013. ápr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha választania kellene, mondta, hogy engem hagyna el és a legjobb barátját megtartaná :S
2013. ápr. 1. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem kicsit durva h róla akarja elnevezni a gyerekét.Meg az is h szívecskéket küld neki.Erre mást nem tudok mondani.Meg az is h őt választaná helyetted?Ne már,ha szerelmes lenne nem mondana ilyet.Én is a szerelmemet választanám egy barát helyett.
2013. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség... Ha komolyan szerelmes vagyok valakibe Ő az első és nincs semmilyen legjobb barát az ellenkező nemből... ne haragudj de ez elég gáz és teljesen érthető a reakciód... Én hagynám a csajt hadd szórakozzon akkor ... Miért nincsenek akkor ők együtt?! :D 19/L
2013. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést már én is fel akartam neki tenni, hogy miért nem vele van.... mindegy meglátom meddig fog ez húzódni, de köszönöm a válaszokat/tanácsokat! :)
2013. ápr. 1. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem is szakítsatok.

jól mondta az előző, ha van pasim, akkor NINCS olyan hogy szívecskét küldök más fiúnak, stb...

2013. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a páromat és van egy nagyon jó fiú barátom, akivel igazán jól meg tudom beszélni a lelki dolgokat. A párom nem olyan nyitott gondolkodású, így vele néhány dolgot nem tudok megbeszélni. Szivecskéket nem küldözgetek, de kinyilvánítjuk egymás felé a szeretetünket. Már-már testvéri kapcsolatnak is fel tudom fogni. Ez ilyen egyszerű. 25 l
2013. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!