Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi/Meleg fiúk, ti örültetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/Meleg fiúk, ti örültetek volna ha valaki anno segít?

Figyelt kérdés
Mármint feldolgozni, elfogadni, megtanulni okosan ismerkedni, stb? Mostanában beszélgettem fiatalabb fiúkkal, akik kezdők voltak. Elfogott az érzés, hogy megóvnám őket és tanítanám. De félek ez olyan furán venné ki magát:( Pedig olyan jó lenne felhívni a figyelmet arra, amikre figyeljen. Annyi csalódás, baj forrása lehet az, hogy nincs semmi tapasztalata :( Pedig még én is fiatal vagyok, de mégis vannak már most storyk...

2015. júl. 11. 20:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és én örültem volna, ha lett volna egy olyan srác, aki romantikus és nem csak szexet akar :(
2015. júl. 11. 20:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére én találtam egy olyan barátot, aki mindenben segít, akihez bármilyen problémával fordulhatok :)

És a szerelmemet is megtaláltam :)


Úgy gondolom mindenkinek szüksége lenne egy ilyen barátra.

2015. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó szülő lenne belőled. Szerintem!

Szerencsés lehet az a srác akinek segítesz! Én így gondolom! Nekem is jó lett volna ha van egy ilyen. Sajnos én is sok dolgot megszívtam.:( Bár néha jó ha megszívja az ember, de pár dolgot szívesebben tanultam volna meg más kárán...

2015. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

de én örülnék..

19 vagyok, azt se tudom, hol áll a fejem.. Kapcsolatot szeretnék, de alig találok korombelit aki normális, pedig nem vagyok ronda egyáltalán, mégse :(

2015. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretnék egy ilyen barátot!
2015. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 R8 ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet ,sokaknak segítenél vele ,talán írhatnál gyakrabban és akkor bizonyos témákhoz többen hozzászólnának és tanulnának belőle !
2015. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez valoban jo lenne. Specko en eleg sokszor estem pofara, illetve hosszu beszgetes vegen kozolte hogy "jah amugy baratnom van bocs", vagy szimplan huzzak csak. Tamogatnam a "mas karan" valo tanulast peldaul storykbol is :)

Nekem ez tetszik!

18/f/bi

2015. júl. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!