Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » LÁNYOK, FIÚK! 2 fiúba vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK, FIÚK! 2 fiúba vagyok szerelmes és nem tudom mriket szeretem jobban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én egy 11 éves lány vagyok és 2 fiú tetszik, az egyik az én osztàlyomba jár, a másik a lépcsőházunkba lakik, aki az osztálytársam ő tudja, hogy szerelmes vagyok belé, de amióta megtudta arról a témáról nem mond semmit, és aki a lépcsőházunkba lakik ő neki nem merem elmondani, hogy kedvelem őt, és ő neki azthiszem, hogy Roli vagy Robi a neve, de nem tudom annyira, amikor meglátom izgulni kezdek, és párszor kinyitotta az ajtót nekem, de én meg gyorsan sietek fel az ajtóhoz, de nem tudom, hogy miért? Mit csináljak, mind a két fiúval? Félek bevallani a szerelmet az egyiknek, mit tegyek? A másiknál, nem szól egy szót se arról a témáról mióta megtudta, de azóta egy kicsit azt hiszem, hogy mintha jobban foglalkozna velem, de igazából nem vagyok benne olyan biztos, mit tegyek?


Előre is köszi a válaszodat!!!

Ha fiú vagy akkor te ha szeretnél egy lányt és az a lány nem merné elmondani és látod rajta, hogy szeret akkor te mit tennél?


2015. dec. 29. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Az hogy tetszik meg az hogy szerelmes vagy nem ugyan az es nem lehetsz ket sracba szerelmes!!

11 eves mit akarsz de most komolyan gyerek szerelem de meg az se mert nem lehetsz ket emberbe szerelmes!! 16/l

2015. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Páros: Józsi

Páratlan: Pista


Dobj egyet a dobókockával. Ennyi.


Szia

2015. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
xD józsi monta h neki nem kelessz de viszont pista akar veled lenni
2015. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!nem hinném,hogy szerelmes vagy beléjük...max tetszik!hidd el én tudom milyen érzés mikor egyszerre kettő fiú is bejön....és amúgy ne úgy valld be,hogy tetszik, hogy odamész hozzá:hé szia figyu tetszel,hanem legyél vele kedves,keresd a társaságát stb. ilyesmi apróságok

Az osztálytársaddal kapcsolatban pedig,lehet kicsit beképzeled magadnak,túlspilázod a dolgokat.de ezt ne vedd sértésnek! Nyugi!és abban is van igazság hogy fiatal vagy,tehát ezért még nem kell erőlteni...bocsi ha esetleg elírtam valamit,csak telóról írok. 14/LL

Ja,és hallgass a szívedre!tudni fogod aszíved legmélyén,hogy pontosan mit is érzel!!

2015. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kémes hármast és tedd amit a csaj :DDD
2015. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem először ismerd meg Rolit vagy Robit...
2015. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Osztálytársata szeretni nem a legjobb megoldás. Mindenap látod és találkozol vele hogy már szinte megunod fölleg ha olyan mint a te osztálytársad hogy tudja hogy szereted mégse nem foglalkozik veled. És még az is ha összevesze vele akkor kínos lesz hogy minden nap szembe kel menj vele és azon igyekeztek hogy kerüljétek egymást. Szerintem probálkoz a másiknál. Nem kel beismerd hogy szereted csak tőls vele sok időt és probáld mindig azt hogy jolérezze magát ő is és te is aztán lehet hogy a végén még ő val neked szerelmet.
2015. dec. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha egyszerre két embert szeretsz,válaszd a másodikat,mert ha az elsőt igazán szeretted volna nem szerettél volna bele a másodikba"

-Johny Depp


Nem szeretnélek se megsérteni se semmi ilyesmi,tudom milyen érzés ez az egész és úgy érzem tudnék segíteni.Van facebookod?ott jobban meg tudnánk beszélni de néhány tanács itt is: :)

-Osztálytársal nem jó kikezdeni mint már mondták is beleunsz,nem vágysz arra hogy találkozzatok hiszen minden nap ott van és ha rossz vége lesz minden nap a szemébe kell nézz..és látnod hogy boldog nélküled

-Add önmagad :D semmi nem elragadóbb mint a személyiség kimutatása

-A robiról vagy kiről kéne néhány infó:

-hány éves

- a te iskoládba jár e

De mindenesetre légy kedves,add önmagad,és soha ne vetemedj arra hogy a melleid vagy más testrészeddel próbálj csábítani,mert ha igazi "férfi" akkor erre nincs szükség mert az IGAZI férfi a mosolyodba,a személyiségedbe szeret bele :) és még egyszer: Facebookon nagyon szeretnék beszélni veled sok a közös vonás és nekem vannak már tapasztalataim szivesen segítenék hogy ne kövess el olyan hibát amit én elkövettem :)

2015. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyeljetek ez annyira vicces...Megláttam a kérdést, és rögtön arra gondoltam "Na már megint egy 11 éves próbál 17 lenni" De amikor beléptem, és elolvastam az alatta lévő szöveget, akkor majdnem sírtam egyet..xD Lányom, menj legozni..Az való neked..xD 13/L
2015. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!