Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Valaki segítsen.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valaki segítsen.

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó,hogy nem rég megismertem egy fiút... Igazából a haverján keresztül. Ez úgy volt, h még nyáron kavartam a srác haverjával. A múltkor pedig véletlenül találkoztunk a pizzériában és ott volt ő is és a haverje. Elkezdtünk beszélgetni, és hazahoztak kocsival. Megbeszéltük,h jöjjenek át többször. Úgy is volt.... Jött a "nyári srác" meg a haverja...És elkezdtem a haverjával beszélni. Bejelöltem facebookon, erre ő nem sokkal rám írt..... Ezután elkérte a számom, és egyre többet beszéltünk. És kiderült h még tetszem annak a fiúnak,akivel nyáron kavartam.... Ezért titokban tartottuk,h beszélünk. Egyre többet jártak ide, és hoztam a barátnőimet. Majdnem minden jól alakult, közben kiderült,h a srácnak (akivel beszélgettem) van barátnője, és nekem azt mondta h nincs, meg már az exétől nem akar semmit. És én pedig ennyi beszélgetés, és "bandázás" után megszerettem..... Volt egyedül hozzám is, de csóknál nem volt több.

A haverja meg rájött pár dologra, és őt is átbaszta meg engem is. (És lehet, h csak ki akart használni, mert a bnője még szűz....)


szerintetek? :/



#átverés #szerelem #alakuló kapcsolat.
2015. dec. 30. 03:47
 1/3 norbi544 ***** válasza:
Szia. Szerintem ha valaki már csak a beszélgetés szintjén is hazudik, akkor ott nincs helye semmi többnek.
2015. dec. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

No comment.

Hazug kamuláda.

Csak dugni akar.

Ha neked elég, csináld.

Ha ennél több kell, akkor szóba se állj vele többet.

Többet itt publikusan nem írok inkább ezzel kapcsolatban.

2015. dec. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket. :)
2015. dec. 31. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!