Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy fiúba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba. Erről senki sem tud, még a legjobb barátnőm se. De rájöttem, hogy a fiúnak van egy barátnője és így már reménytelen a szerelmem. Meg kellene beszélnem a barátnőmmel vagy esetleg a fiúval?

Figyelt kérdés
Nagyon jól néz ki, igaz fiatalabb nálam kb. fél évvel. A legjobb barátnőmmel járt kb.2 hétig, de a barátnőm nem szereti és nem is szerette őt. A fiú ( legyen Dani) viszont szerette a barátnőmet (legyen Netti). Aztán Netti szakított a fiúval. Azóta egyre többször vagyok Nettinél és mivel az ő apukája együtt van Dani anyukájával, így legtöbbször Dani is ott van Nettiéknél. A suliban is állandóan Danit nézem, annyira jól néz ki, már régóta tetszik, de mostanában jöttem rá, hogy szerelmes vagyok belé. Eddig még úgy voltam vele, hogy majd oda megyek hozzá és elmondom neki, hogy mit érzek, hátha lesz belőle valami. De tegnap Lettivel sétáltunk, és megláttuk Danit, amint egy lánnyal kézen fogva ültek egymással szemben és csókolóztak. Ez nekem nagyon rosszul esett, csak attól félek, hogyha elmondom Lettinek, akkor ő esetleg kinevet, vagy visszamondja Daninak. De így ezek után, hogy tudom, hogy Daninak barátnője van, így már teljesen reménytelen a szerelmem.
2009. jún. 14. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

1: ha az a Netti vagy Letti visszamondja a Daninak akkor nem jó barátnő...

2: egyáltalán nem reménytelen...én szerelmes vagyok egy Dani nevezetű fiúba...tök reménytelen volt...aztén mégis csak kisült belőle egy kissebb kapcsolat...

szerintem ha eléggé megbítol a bnődben akkor mond el neki...

sok sikert a fiúhoz...:)

2009. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ja és 3: attól még, hogy van csaja attól még elmondhatod neki h vonzódsz hozzá:)
2009. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha már tárgytalan az egész, akkor miért kellene bármelyikükkel is megbeszélni? Nekem is volt egy ilyen reménytelen szerelmem, de nem beszéltem meg egyik barátnőmmel sem, mert féltem, hogy majd visszamondják neki akár akaratlanul is vagy féltékenységből, mert az egyiknek tetszett a srác és azt én is tudtam. Semmilyen kínos beszélgetést nem akartam ezzel a sráccal. Persze abból nem lett volna baj, ha megmondom neki, hogy kedvelem, de egyáltalán nem mertem. Egészen addig tartott ez az állapot amíg ki nem derült, hogy összejött egy lánnyal. Pocsékul éreztem magam és lassan elmúlt minden iránta érzett érzésem. Amikor a másik félnek van már kapcsolata akkor már nem érdemes belezavarni, így aztán már nem is akartam neki elmondani, hogy nagyon kedvelem. Végül is utána találkoztam azzal a fiúval, akivel azóta is járok és boldog vagyok vele, de ez már egy másik történet:)
2009. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. olyan nincs, hogy valami reménytelen. :) Én a helyedbe várnék amíg szabad lesz, és nem mennék bele a kapcsolatába. Beszélgess vele, és figyelj rá, érd el, hogy a barátja legyél. Hisz barátságból a szerelem már csak egy kis út, amit könnyebb megtenni. :) Már ha Dani is ezt akarja.

2. Ha felmerült benned az, hogy Netti/Letti esetleg tovább fogja adni, akkor el kéne gondolkoznod, hogy tényleg ő-e a legjobb barátnőd.... És ha igen, akkor mért nem bízol benne? Mond el neki nyugodtan. :) És pláne ha járt is Danival, akkor még ötletei is lehetnek, hogy hogyan hódítsd meg. :)

2009. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Letti Netti Dani Anyuka Apuka... túl sok a szereplő, nem tudom követni. :D

De egyébként szerintem sem kéne senkivel beszélned, ha egyszer már foglalt a srác...

2009. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Am ott a vége felé véletlenül írtam Lettit, ott is Nettiről van szó.
2009. jún. 14. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Inkább ne mondd el senkinek. Az a biztos.

2. Szerintem az például nem lenne hülyeség ha néha beszélgetnél is a sráccal. Adj esélyt neki, hogy megismerjen. Mondjuk ne azzal kezd, hogy tetszik neked, meg szerelmes vagy meg ilyenek. Csak simán csevej.

3. Nem tudom hány éves vagy, de van egy olyan sejtésem, hogy ebben a korosztályban még nem tartanak olyan sokáig a párkapcsolatok, nem olyan mélyek. Bár van kivétel. Szóval még lehet esélyed.

2009. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!