Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A mai bulin ott lesz az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai bulin ott lesz az exem egy új csajjal. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja szakított velem, azt mondta már nem szerelmes, de azóta nem is köszön nekem, lekezel, megváltozott a menése, a stílusa, új haja van, minden csajt a suliban elkezdett fűzni, pedig előttem egy olyan srác volt aki nemigen kellett a csajoknak. És ez a viselkedése nekem fáj. És ma együtt szilveszterezünk egy kb. 50 fős buli lesz, és ma tudtam meg hogy csajjal jön. Én viszont egyedül. Hogy kezeljem? Hogy viselkedjek? Előttem fognak nyalakodni. Annyira vártam a bulit, most meg fekszem a pappan alatt és nincs kedvem menni sehova.

2015. dec. 31. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Legyél büszke, kiegyensúlyozott és éreztesd azt hogy nem érdekel. Mi mást tehetsz? Lépj túl ha fáj is. Az életben lesz még ennél rosszabb is párkapcsolat terén ez biztos, bár nem akarlak elszomorítani.

Rajtuk kívül lesznek sokan, nem kell nézned őket.

2015. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Akkor bánj vele te is lekezelően. Ne lássa rajtad, hogy még szereted (ha szereted). Amikor rád néz fordulj el és nevess egyet. Lássa, hogy túl vagy rajta (még ha nem is így van). Legyen jó kedved. Ne sírj előtte. Ne néz őket amikor nyalakodnak. Próbáld meg ezeket, és ha sikerül nagyon jól fogod magad érezni! :) Sok szerencsét!!
2015. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, ne menj el. Egyedül minek? Úgyis csak megalázó.
2015. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A helyedben elmennék, másokkal táncolnék, beszélgetnék, jól érezném magam. Ne törődj velük, ne hagyd, hogy elrontsák a kedved. Olyanokkal legyél a buliban, akikkel jól érzed magad.
2015. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj el érezd jól magad ne törődj velük táncolj buliz és sokat beszélgess és ne gondolj arra hogy ő a te barátod volt az a múlt :)
2015. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom páwára vágatta a haját és egyből kell a csajoknak. A páwa haj varázsa hogy még a visszataszító embereknek is elrejti a fejét.
2015. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Nektek ezeket a bíztató szavakat! A válaszokat lescreenshotoltam és ha kezdenék magamalatt lenni este, elolvasom őket! Köszönöm. Megpróbálom magam jól érezni magam a többiekkel hiszen engem is meghívtak és ott a helyem. :)
2015. dec. 31. 13:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Neki az lesz a legnagyobb csalodas, ha latja te mar reges regen tulleptel rajta. Ne is figyelj ra, hagyd figyelmen kivul se a csajat se ot ne nezdd, ne foglalkozz vele egyszeruen sz*rd le. Es o fogja azt latni, te mar rajta reges reg tul vagy. Erezd jol magad:)
2015. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem tudom meddig voltatok együtt, de ez tényleg elég rossz érzés. bennem is mindenfajta őrült gondolat cikázott amikor először láttam az új csajával az exem. nem jó érzés. a legjobb,hogyha nem foglalkozol velük. legyél a barátaiddal, érezd jól magad. ne játsz rá direkt,szóval nem kell csak azért pasizni,hogy lássa:D
2015. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, leesik a koronád. :) Egyszerűen légy baromi csinos azon a bulin és (még ha fáj is) mosolyogj. Ne aggódj, ha nem rájuk koncentrálsz a hangulatod is csak javulni fog a bulin. :)
2015. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!